Koning Willem Alexander woont op 27 augustus samen met minister-president Hannelore Kraft van de Duitse deelstaat Noordrijn-Westfalen de viering bij van het twintigjarig bestaan van het 1e Duits-Nederlandse Legerkorps.
De feestelijkheden vinden plaats in Münster waar ook het hoofdkwartier van het korps is gevestigd.
Koning Willem-Alexander en minister-president Kraft wonen een parade bij van de militairen van het hoofdkwartier en van de twee bataljons die het hoofdkwartier ondersteunen. Dit zijn het Verbindingsbataljon uit Eibergen en het Staf- en Ondersteuningsbataljon uit Münster.
Op het hoofdkwartier werken ruim vierhonderd militairen en burgers, van wie het merendeel uit Duitsland en Nederland komt.
Aansluitend aan de parade bezoekt de Koning samen met minister-president Kraft en de burgemeester het jaarlijkse Korpsbivak op het hoofdkwartier van het legerkorps.
Bron: ANP