Dat hertogin Meghan goed bevriend is met de Amerikaanse tennisster Serena Williams wisten we. De veelvoudig grandslamwinnares was een van de genodigden op de koninklijke bruiloft. Dat de twee elkaar bijna dagelijks app-en en elkaars steun en toeverlaat zijn geweest de afgelopen maanden, verklapte Serena zondag in een exclusief interview met het Australische tv-programma The Project.
"Ik heb haar vanmorgen nog ge-app't. We kennen elkaar al heel lang maar met name de laatste maanden zijn we heel close geweest," aldus Serena. De tennisster was samen met haar man Alexis Ohanian aanwezig bij het huwelijk van Meghan en prins Harry op 19 mei, wat zeer veel indruk op haar maakte.
"Ik had het gevoel onderdeel te zijn van een stuk geschiedenis. Over een paar jaar kijken we hierop terug en dan besef je dat dit een moment is dat niemand ooit vergeet. De hele dienst was prachtig, maar om mijn vriendin zo gelukkig te zien was het allermooiste."
Meghan kwam op haar beurt Serena aanmoedigen op het toernooi van Wimbledon deze zomer, samen met haar schoonzus Kate.
Bron: ANP