Happy New Year! Het vreemde jaar 2020 ligt achter ons, nu een nieuw begin. Hoewel we het nieuwe jaar niet zo feestelijk kunnen inluiden als we hadden gehoopt, kunnen we nog steeds terugkijken op eerdere vieringen. Laten we allemaal het glas achter het scherm heffen en toosten met de royals. Proost!
We beginnen met het feestelijkste drankje: champagne. Of we nu verjaardagen, bruiloften of staatsbezoeken vieren, een glas champagne is altijd een geschikt drankje voor onze royals.
Bier is een van de oudste en populairste dranken ter wereld. Als ze niet aan de champagne of aan een lekkere cocktail nippen, pakken de royals ook wel eens een pintje.
En tot slot: wijn. Of het nu gaat om banketten tijdens staatsbezoeken of proeverijen in wijnhuizen, een glas wijn is zeker de favoriete drank voor de meeste royals.
Blauw Bloed wenst iedereen gelukkig Nieuw Jaar. Blijf allemaal gezond en let op elkaar!
Foto's: ANP