
Albert en Charlène gekwetst door kwaadaardige geruchten
6 juni 2022 · 13:40| Leestijd:2 min
Update: 27 mei 2025 · 17:11
Prins Albert van Monaco heeft in een interview met Journal de Dimanche teruggeblikt op het afgelopen jaar, waarin zijn vrouw prinses Charlène vanwege gezondheidsproblemen enkele maanden in het buitenland verbleef. Hij noemt het een zware periode en geeft toe dat het "een test" was voor het koppel en voor het hele gezin.
"Het was vooral een test voor mijn vrouw, die veel leed en moeilijke tijden doormaakte, ver weg van haar familie. Maar ook een test voor onze kinderen en voor mezelf", zegt Albert. "We hebben de prinses erg gemist en we waren zeer gekwetst door de kwaadaardige geruchten die de ronde deden." Daarmee refereert hij aan de roddels dat hun huwelijk in zwaar weer zou verkeren. "Maar ondanks de afstand konden we toch bij elkaar blijven. We spraken elkaar vaak."
De terugkeer van Charlène naar Monaco in maart noemt de prins "het mooiste dat kon gebeuren". "Ze is beter, we kunnen eindelijk tijd samen doorbrengen. Opluchting en vreugde voor ons allemaal."
Lees verder onder de foto.
De 44-jarige prinses worstelde het afgelopen jaar met haar gezondheid. Ze verbleef zeven maanden in haar geboorteland Zuid-Afrika vanwege een oor-, neus- en keelontsteking. Charlène werd daarvoor meerdere keren geopereerd. Vanwege complicaties duurde het herstel enkele maanden.
Eind mei liet de prinses in een interview weten dat ze zich beter voelt, maar dat haar gezondheid nog steeds "fragiel" is. Zaterdag maakte het paleis van Monaco bekend dat ze positief is getest op corona.
ANP
Meest gelezen
- De eerste ontmoeting met Catherine liep volgens Meghan ander dan verwacht
Verenigd Koninkrijk 🇬🇧
De eerste ontmoeting met Catherine liep volgens Meghan ander dan verwacht
- De Belgische prinses die keizerin had moeten worden: Stefanie
Historie
De Belgische prinses die keizerin had moeten worden: Stefanie
- Diamanten bloemen met Braziliaanse roots: waarom de Braganza Tiara van koningin Silvia zo speciaal is
Juwelen 💎
Diamanten bloemen met Braziliaanse roots: waarom de Braganza Tiara van koningin Silvia zo speciaal is
Lees ook
- Pailletten, ruiten en stippen: de meest opvallende outfits van Catherine, de prinses van Wales in 2025
Mode 👗
Pailletten, ruiten en stippen: de meest opvallende outfits van Catherine, de prinses van Wales in 2025
- Wil jij in het nieuwe jaar ook bij de Blauw Bloed-community horen?
Community 💙
Wil jij in het nieuwe jaar ook bij de Blauw Bloed-community horen?
- Koningin in de spotlights, hofdames in de schaduw: de onmisbare rechterhanden van Máxima
Hofhouding
Koningin in de spotlights, hofdames in de schaduw: de onmisbare rechterhanden van Máxima





