Albert en Charlène zetten Max Verstappen in het zonnetje
30 mei 2023 · 11:57
Update: 28 november 2024 · 12:10
Prins Albert van Monaco heeft Max Verstappen zondag zijn trofee voor het winnen van de Grote Prijs in het vorstendom overhandigd. Het staatshoofd werd daarbij vergezeld door zijn vrouw Charlène.
De koninklijke familie van Monaco was het hele weekend van de partij bij de races. Zaterdag waren onder anderen Pierre, Andrea en Charlotte Casiraghi, de drie oudste kinderen van prinses Caroline, en hun partners in de paddock te vinden. Ook hun jongere halfzusje Alexandra en haar partner Ben-Sylvester Strautmann bezochten de Formule 1-race.
Tekst gaat verder onder de foto's.
De royals zagen op het bekende stratencircuit hoe Verstappen zijn vierde overwinning van het raceseizoen pakte. De 25-jarige Nederlander reed in zijn woonplaats van start tot finish aan kop.
ANp
Meest gelezen
- Foto-overzicht: prins Bernhard en prinses Annette vieren zilveren huwelijksjubileum
Foto-overzicht: prins Bernhard en prinses Annette vieren zilveren huwelijksjubileum
- Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
- Video: dit was de zomerse fotosessie van 2025 op Paleis Huis ten Bosch
Video: dit was de zomerse fotosessie van 2025 op Paleis Huis ten Bosch
Lees ook
- Koningin Mathilde steunt dj-carrière zoon: "Gelukkig wonen we ruim genoeg"
Koningin Mathilde steunt dj-carrière zoon: "Gelukkig wonen we ruim genoeg"
- Praat mee: hoe belangrijk is het dat een royal op de tribune zit tijdens een internationaal sportevenement?
Praat mee: hoe belangrijk is het dat een royal op de tribune zit tijdens een internationaal sportevenement?
- Steeds meer royals raken verknocht aan het Bar-jasje van Dior
Mode
Steeds meer royals raken verknocht aan het Bar-jasje van Dior