
Volg een masterclass bij Berry Rutjes, van wie Máxima afgelopen week een hoed op had
Evenement
Leestijd: 2 minDoor Arie Benschop

Evenement
Leestijd: 2 minDoor Arie Benschop
Afgelopen zaterdag opende koningin Máxima WorldPride in het Vondelpark in Amsterdam. Hierbij droeg ze een creatie van modehuis Natan en een hoed van hoedenontwerper Berry Rutjes. In dit artikel lees je hoe je kans maakt op een workshop van Rutjes bij Blauw Bloed.
Het was niet de eerste keer dat Máxima deze hoed van Rutjes droeg. Al eerder in 2019 droeg ze deze tijdens Royal Ascot, waar ze samen met koning Willem-Alexander te gast was. We zetten de leukste foto's nog een keer voor je op een rij. En lees snel verder om erachter te komen hoe je deel kunt nemen aan een masterclass hoedenontwerpen van Berry Rutjes.
Lees verder onder de foto's.
Op 31 oktober opent Kasteel Groeneveld de deuren speciaal voor alle volgers en fans van Blauw Bloed. De dag heeft als thema: 'Achter de schermen' en door middel van lezingen en masterclasses krijg je een kijkje achter de schermen bij het Nederlandse koningshuis en bij verschillende ambachten, die te maken hebben met de royals. Een van deze masterclasses wordt verzorgd door Berry Rutjes. Meer informatie en tickets voor deze masterclass vind je via de onderstaande link. Je gaat naar huis met een persoonlijk stijladvies en met (meer) kennis over dit speciale ambacht.

Krijg een persoonlijk stijladvies van de hoedenontwerper bij wie koningin Máxima verschillende hoeden heeft gekocht. Op het evenement van Blauw Bloed op 31 oktober krijg je die mogelijkheid. Klik op de link voor meer informatie.
Beeld: ANP
