
Vogue: koningin Máxima een van de best geklede beroemdheden van 2025
Mode 👗
vandaag · 12:00| Leestijd:2 min
Update: vandaag · 12:11
Elk jaar blikt de Nederlandse Vogue terug op het afgelopen modejaar. Welke beroemdheden spanden het afgelopen jaar de kroon met hun outfits? Koningin Máxima in ieder geval, want zij staat op de lijst.
"De Nederlandse koningin heeft zich het afgelopen jaar van haar beste kant laten zien in zowel glamoureuze galalooks als elegante werkkleding", zo schrijft het blad ter argumentatie. Andere beroemdheden op de lijst zijn onder andere zangeres Miley Cyrus, acteur Pedro Pascal en actrice Jennifer Lawrence.
Favoriete looks
Vogue noemt hierbij ook een aantal voorbeelden, want deze drie outfits vielen bij de moderedactie extra op (in goede zin). Zo omschrijven ze de groene look die koningin Máxima droeg tijdens een bezoek aan het praktijkcentrum Restauratie en Innovatie in de Bouw in september. De rok, vervaardigd van lamsleer, is van modehuis Natan.
Lees verder onder de foto's.
"Wat staatsdiners en officiële momenten betreft, betoverde Máxima ons onder meer in een rode one-shoulderjurk van Jan Taminiau en een op Diors New Look-geïnspireerde outfit", zo schrijft Vogue verder. Met die one-shoulder jurk bedoelen ze de galajurk die de koningin droeg tijdens het staatsbanket in Tsjechië in juni. De outfit van Dior droeg zij ook tijdens een staatsbezoek. Dit keer tijdens de welkomstceremonie van de sultan van Oman in april.
Lees verder onder de foto's.
Breng je stem uit!Welke outfit van 2025 vind jij het mooist van koningin Máxima?
Beeld: ANP
Meest gelezen
- Koningin Máxima pakt voor de laatste keer uit in Suriname en doet dat op een speciale manier
Staatsbezoek Suriname 🇸🇷
Koningin Máxima pakt voor de laatste keer uit in Suriname en doet dat op een speciale manier
- Kerst met de royals en het staatsbezoek uit Finland
Dit zie je in de uitzending 📺
Kerst met de royals en het staatsbezoek uit Finland
- Zoete verrassing: koningin Máxima koopt lievelingskoekjes bij Argentijnse bakkerij in Amsterdam
Koninklijk snacken 🍪
Zoete verrassing: koningin Máxima koopt lievelingskoekjes bij Argentijnse bakkerij in Amsterdam
Lees ook
- Vogue: koningin Máxima een van de best geklede beroemdheden van 2025
Mode 👗
Vogue: koningin Máxima een van de best geklede beroemdheden van 2025
- Prinses Astrid niet meer op handelsmissie vanwege gezondheid, maar ze is niet 'ernstig ziek'
België 🇧🇪
Prinses Astrid niet meer op handelsmissie vanwege gezondheid, maar ze is niet 'ernstig ziek'
- Prinses Amalia voegt nóg een diadeem toe aan haar tiara-momenten
Staatsbezoek Finland 🇫🇮
Prinses Amalia voegt nóg een diadeem toe aan haar tiara-momenten






