
Bourbon-Parma's verzamelen zich voor Frans society-huwelijk
13 juli 2023 · 11:01| Leestijd:2 min
Update: 22 mei 2025 · 16:12
In een prachtige oude kerk in de Franse Bourgogne werd afgelopen weekend geen etappe van de Tour de France gereden, maar getrouwd! Prins Amaury van Bourbon-Parma trouwde met Pélagie de Mac Mahon. Dat leverde veel glitter en glamour op, waarbij ook Nederlandse royals aanwezig waren.
Zo waren prins Carlos de Bourbon de Parme en zijn vrouw prinses Annemarie aanwezig. De oudste zoon van prinses Irene en Carlos Hugo de Bourbon de Parme (1930-2010) is familie van de bruidegom, want Carlos Hugo was de neef van Michael van Bourbon-Parma, de opa van Amaury.
De bruid droeg een prachtige japon met kanten mouwen en een tiara van bloemen. De bruidsjurk leek geïnspireerd te zijn op de trouwjurk van Catherine, de prinses van Wales en Grace Kelly.
Op de Instagram-post hieronder staan Carlos en Annemarie op de foto.
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Het bruidspaar
Wie zijn prins Amaury van Bourbon-Parma en zijn kersverse echtgenote Pélagie de Mac Mahon eigenlijk? Amaury werd in 1991 geboren, als zoon van prins Emmanuel van Bourbon-Parma en zijn vrouw Constance de Revine. Hij heeft drie zusjes.
Pélagie stamt af van generaal Mac Mahon, die in de 19e eeuw president was van Frankrijk. Haar broer is de hertog van Magenta, een titel die door Napoleon III is gegeven na een slag bij deze plaats. Pélagie deed de middelbare school in Londen en studeerde in Kaapstad. Op haar LinkedIn staat dat zij projectmanager is.
Het stel was eerder al voor de wet getrouwd:
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Maar afgelopen zaterdag was het dus feest in de kathedraal van Saint-Lazare in Autun, een idyllisch dorpje in de Franse Bourgogne. Na het huwelijk volgde een receptie op het kasteel in Sully.
Een bruiloft met een groot glamourgehalte!
Meest gelezen
- Koningin Máxima pakt voor de laatste keer uit in Suriname en doet dat op een speciale manier
Staatsbezoek Suriname 🇸🇷
Koningin Máxima pakt voor de laatste keer uit in Suriname en doet dat op een speciale manier
- Terugblik staatsbezoek aan Suriname en het hoogtepunt van een koninklijk huwelijk: de balkonscène
Dit zie je in de uitzending 📺
Terugblik staatsbezoek aan Suriname en het hoogtepunt van een koninklijk huwelijk: de balkonscène
- Video: koningin Máxima's VN-reis naar Indonesië
VN-reis 🇺🇳
Video: koningin Máxima's VN-reis naar Indonesië
Lees ook
- Toen en nu: Deense royals in de kerstsferen
Door de jaren heen
Toen en nu: Deense royals in de kerstsferen
- Prins William en Catherine vieren alvast kerst met hun gezin én andere royals
Verenigd Koninkrijk 🇬🇧
Prins William en Catherine vieren alvast kerst met hun gezin én andere royals





