Britse prins William zorgt voor troostende woorden bij 'burenruzie'
30 november 2022 · 12:24
Update: 28 november 2024 · 17:10
De Britse prins William heeft troostende woorden over voor Wales nadat de ploeg werd uitgeschakeld op het WK voetbal in Qatar. In een heuse 'burenruzie' was Engeland met 3-0 te sterk voor Wales, waardoor de Welshe voetballers als laatste eindigden in de poule.
Desondanks mag 'Cymru' trots zijn op wat ze bereikt hebben, vindt William, die de titel van prins van Wales draagt. "Eerste WK sinds '58. Dit toernooi hebben jullie gespeeld met hart en trots. Ik kijk ernaar uit jullie te zien op het EK van 2024!", zo schreef hij op Twitter.
Op voorhand kwam William voor een lastige keuze te staan. De zoon van koning Charles is ook president van de Britse voetbalbond FA. Toen de prins eerder zijn steun voor de Engelse ploeg uitsprak, werd hem dat in Wales niet in dank afgenomen. Later kwam William daarop terug door te zeggen dat hij zowel Engeland als Wales steunt op het WK.
ANP
Meest gelezen
- Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
Derde dinsdag van september
Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
- Hoe hecht is (en was) de band tussen Willem-Alexander en zijn broers?
Hoe hecht is (en was) de band tussen Willem-Alexander en zijn broers?
Lees ook
- Britse royals verwelkomen president Trump in Windsor
Staatsbezoek
Britse royals verwelkomen president Trump in Windsor
- Dít vertellen prinses Märtha Louise en Durek Verrett over de Noorse royals in hun documentaire
Rebel Royals
Dít vertellen prinses Märtha Louise en Durek Verrett over de Noorse royals in hun documentaire
- Veel Britse royals aanwezig bij uitvaart hertogin van Kent
Rouw
Veel Britse royals aanwezig bij uitvaart hertogin van Kent