Charles en Camilla op reis in Jordanië en Egypte
16 november 2021 · 13:38
Update: 5 juni 2025 · 12:29
Prins Charles en zijn vrouw Camilla zijn dinsdagochtend begonnen aan hun tour door Jordanië en Egypte. De trip, die in het teken staat van de band tussen het Verenigd Koninkrijk en de landen, duurt vier dagen.
Het bezoek aan Jordanië staat in het teken van het 100-jarig bestaan van het land. Charles en Camilla worden onder meer ontvangen door koning Abdullah en koningin Rania. In Egypte zal klimaatverandering een punt op de agenda zijn. Het land wordt volgend jaar - na het Schotse Glasgow - gastheer van de volgende klimaattop.
Lees verder onder de beelden van hun aankomst en de ontvangst door het Jordaanse koningspaar.
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Prins Charles was in februari 2015 voor het laatst in Jordanië. In 2013 bezocht hij het land samen met Camilla. Beiden waren in 2006 voor het laatst in Egypte.
De laatste overzeese tour van Charles en Camilla stamt alweer uit november 2019. Ze gingen toen samen naar Nieuw-Zeeland. Charles bezocht destijds in zijn eentje ook India, Tuvalu en de Salomonseilanden.
Bron: ANP
Meest gelezen
- Prins Gabriël zou volgens een Belgisch decreet niet mogen trouwen met prinses Amalia
Prins Gabriël zou volgens een Belgisch decreet niet mogen trouwen met prinses Amalia
- Verrassing! Prinses Amalia woont NAVO-top diner bij met koningspaar
Verrassing! Prinses Amalia woont NAVO-top diner bij met koningspaar
- Gravin Zaria is jarig, maar wat weten we over deze 19-jarige royal?
Gravin Zaria is jarig, maar wat weten we over deze 19-jarige royal?
Lees ook
- Van babyzusje naar een vrouw: zo omschrijven Amalia en Alexia hun jongere zus Ariane
Van babyzusje naar een vrouw: zo omschrijven Amalia en Alexia hun jongere zus Ariane
- Hiér ging het koningspaar onlangs nog samen op date
Hiér ging het koningspaar onlangs nog samen op date