Navigatie overslaan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Charles ten (blote) voeten uit in India

13 november 2019 · 12:58

Update: 27 mei 2025 · 18:54

De Britse prins Charles is in New Delhi aangekomen voor zijn bezoek aan India. De prins verblijft twee dagen in het land.

Op het programma staan onder meer evenementen om de goede band tussen Groot-Brittannië en India te vieren. Daarbij is er speciaal aandacht voor duurzaamheid en klimaatverandering.

Lees verder onder de foto's. 

Het is alweer Charles zijn tiende bezoek aan India. Op Twitter heeft Clarence House foto's gedeeld van Charles' eerdere bezoeken, soms met Camilla aan zijn zijde. De laatste keer dat Charles en zijn vrouw het land aandeden, was in 2017.

Aan de vooravond van zijn reis naar India sprak Charles nog zijn waardering uit voor de sikhgemeenschap in Groot-Brittannië. Hij deed dat naar aanleiding van de viering van de 550e geboortedag van stichter Goeroe Nanak. Volgens Charles kunnen de waarden uit de sikhreligie "allen inspireren". Hij noemde daarbij zaken als hard werken, eerlijkheid, respect en onbaatzuchtigheid.

Na zijn bezoek aan India reist de 70-jarige Charles verder naar Nieuw-Zeeland, Tuvalu en de Salomonseilanden. De prins is in zijn eentje naar India afgereisd, in Nieuw-Zeeland sluit Camilla aan.

Bron: ANP 

Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalCharles Philip Arthur George
Charles Philip Arthur George

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.