Internationale media: Charlotte Casiraghi gaat scheiden van Dimitri Rassam
18 maart 2024 · 12:00
Update: 28 november 2024 · 12:08
Het rommelt in Monaco. Meerdere internationale media melden al weken dat Charlotte Casiraghi, de dochter van prinses Caroline, zou gaan scheiden van haar man Dimitri Rassam. De geruchtenmolen draait overuren, maar nu er een foto naar buiten is gekomen van Charlotte met een andere man aan haar zijde, zijn internationale media het erover eens: de scheiding gaat door.
Meerdere media speculeren al weken over een eventuele breuk tussen Charlotte Casiraghi en Dimitri Rassam. Het stel is tot op heden niet op de geruchten ingegaan en heeft deze noch ontkend, noch bevestigd. Charlotte en Dimitri zijn in oktober 2023 voor het laatst samen in het openbaar verschenen. Ze bezochten de 60e editie van het AMADE-jubileumdiner in het operahuis in Monte Carlo, Monaco. In 2019 gaven Charlotte en Dimitri elkaar het jawoord. In 2018 kregen ze samen al een zoon: Balthazar.
Lees verder onder de foto's.
Door deze nieuwe foto laaien de speculaties weer op. Paris Match heeft foto's gepubliceerd waarop Charlotte en de Franse schrijver Nicolas Mathieu te zien zijn. Zij waren afgelopen maand samen in Parijs en dat ging niet onopgemerkt.
Wie is Nicolas Mathieu?
Nicolas Mathieu is een Franse schrijver. De 45-jarige auteur heeft meerdere scripts geschreven en heeft ook in de journalistiek gewerkt.
Lees verder onder de foto.
Liefdesleven Charlotte Casiraghi
Voordat Charlotte Casiraghi een relatie kreeg met Dimitri, had de dochter van prinses Caroline een relatie met Gad Elmaleh. Samen kregen ze in 2013 een zoon, Raphaël. Aangezien de twee nooit getrouwd zijn geweest, zit Raphaël niet in de lijn van de troonopvolging.
Foto's: ANP
Meest gelezen
- Verrassing! Déze prins en prinses zijn in het geheim ouders geworden van hun tweede kindje
Verrassing! Déze prins en prinses zijn in het geheim ouders geworden van hun tweede kindje
- Aan de andere kant van de wereld: hoe is het contact tussen koningin Máxima en haar familie?
Aan de andere kant van de wereld: hoe is het contact tussen koningin Máxima en haar familie?
- Onder de koninklijke loep: hoe Máxima, Laurentien en Mabel na hun verloving omgaan met media-aandacht
Onder de koninklijke loep: hoe Máxima, Laurentien en Mabel na hun verloving omgaan met media-aandacht
Lees ook
- Kijk mee: koning Willem-Alexander vaart met prinses Mabel en gravin Luana mee tijdens SAIL
Kijk mee: koning Willem-Alexander vaart met prinses Mabel en gravin Luana mee tijdens SAIL
- Nieuwe foto jarige prins Gabriël (en dit gaat hij doen na de zomer)
Nieuwe foto jarige prins Gabriël (en dit gaat hij doen na de zomer)
- Terugblik: koninklijke momenten op het IJ tijdens SAIL Amsterdam
Terugblik: koninklijke momenten op het IJ tijdens SAIL Amsterdam