Navigatie overslaan
NPO Start
Prins Pieter-Christiaan en Claus-Casimir.

Leuk: Claus-Casimir en de Van Vollenhovens feesten erop los

23 oktober 2023 · 14:45

Update: 28 november 2024 · 13:49

De prinsen Pieter-Christiaan en Floris vierden afgelopen weekend feest in Amsterdam. De broers delen beelden van hun aanwezigheid op het Amsterdam Dance Event (ADE). Ook drie andere leden van de Oranje-familie waren bij het muziekevenement.

Pieter-Christiaan deelt een foto waarop hij zelf te zien is, samen met zijn broer Floris en neefje Samuel van Vollenhoven. Die laatste is de 19-jarige zoon van prins Bernhard en prinses Annette. 

Lees verder onder de foto.

Ook deelt Pieter-Christiaan een foto samen met Claus-Casimir, de 19-jarige zoon van prins Constantijn en prinses Laurentien. "Was super!!!", schrijft Claus-Casimir op Instagram bij de foto die Pieter-Christiaan deelt.

Lees verder onder de foto.

Prins Floris

Ook prins Floris deelt een serie foto's op Instagram. Op de beelden zien we onder anderen zijn oudste dochter Magali. Verder stond Floris zelf ook nog achter de draaitafel, hij timmert de laatste jaren aan de weg als dj. 

Lees verder onder foto's. 

Wat is het Amsterdam Dance Event?

Tijdens ADE vormt Amsterdam het toneel van het elektronische muziekfestival. Duizenden artiesten treden over tientallen podia in de hoofdstad op. Het evenement trekt elk jaar honderdduizenden bezoekers.

Beeld: @clausvanoranje, @pcvanoranje, @florisvanoranje. 

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.