Navigatie overslaan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

NPO Start
AMSTERDAM - Aankomst van Prins Constatijn en prinses Laurentien  voor de uitreiking van de Grote Prins Claus Prijs 2019 aan beeldend kunstenaar Kamala Ibrahim Ishag uit Soedan. ANP ROYAL IMAGES ROBIN UTRECHT.

Constantijn blikt terug op zwan­ger­schaps­pe­ri­o­de Laurentien

3 april 2021 · 15:36

Update: 5 juni 2025 · 11:37

Prins Constantijn heeft op Twitter kort teruggeblikt op de tijd dat Laurentien zwanger was. Dat doet hij omdat een andere Twitteraar vraagt naar de ervaringen van mensen met een onderneming en zwangerschap.

"Mijn vrouw bouwde haar bedrijf op toen ze zwanger was, ik was net begonnen bij Booz Allen in Londen en ik had een zieke vader in Nederland", schrijft de jongste broer van koning Willem-Alexander. Met het bedrijf van Laurentien doelt hij op Stichting Lezen & Schrijven, dat in 2004 werd opgericht.

In die tijd was Constantijn werkzaam bij Booz Allen, een adviesbureau voor management en informatietechnologie. "Je moet het gewoon samen als team doen, de hulp verzamelen die je kunt krijgen en je concentreren op wat echt belangrijk is. Daarop terugkijkend was het een hele bijzondere tijd."

Bron: ANP

Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalConstantijn Christof Frederik Aschwin
Constantijn Christof Frederik Aschwin
Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalPetra Laurentien
Petra Laurentien

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.