Nu te zien: 20 jaar mode Willem-Alexander en Máxima
11 maart 2022 · 11:10
Update: 5 juni 2025 · 13:07
Blauw Bloed was er deze vrijdagmiddag om 14:35 uur op NPO 1. De herhaling is zaterdagochtend 12 maart om 8:35 uur op NPO 1, maar je kunt de aflevering ook hierboven bekijken!
Ruim twintig jaar geleden maakt Máxima in een keurig wit mantelpakje kennis met de stad Amsterdam. In de jaren die volgen verdwijnen de mantelpakjes en zien we koningin Máxima uitgroeien tot een waar stijlicoon. Maar ook Willem-Alexander maakt een ontwikkeling door op het gebied van kleding. Stijlmeester Bodo Breg neemt ons mee op modereis en spreekt met Claudia Straatmans, hoofdredacteur van Nouveau, over ons koningspaar.
En je ziet een overzicht van het koninklijke nieuws uit binnen- en buitenland. Het koningspaar ontmoette Oekraïners op het paleis en in de opvang. De Britse koningin Elizabeth is verhuisd naar Windsor Castle en prinses Beatrix ging op pad in Laren.
Meest gelezen
- Prins Gabriël zou volgens een Belgisch decreet niet mogen trouwen met prinses Amalia
Prins Gabriël zou volgens een Belgisch decreet niet mogen trouwen met prinses Amalia
- Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
- Verrassing! Prinses Amalia woont NAVO-top diner bij met koningspaar
Verrassing! Prinses Amalia woont NAVO-top diner bij met koningspaar
Lees ook
- Aan deze regel moet men zich houden in de Royal Box op Wimbledon
Aan deze regel moet men zich houden in de Royal Box op Wimbledon
- Het favoriete diadeem van kroonprinses Mette-Marit: de Diamond Daisy Bandeau
Het favoriete diadeem van kroonprinses Mette-Marit: de Diamond Daisy Bandeau