Dit zijn de eerste beelden van het staatsbezoek aan Indonesië
9 maart 2020 · 10:18
Update: 2 juni 2025 · 08:55
Morgen begint het staatsbezoek aan Indonesië pas, maar het koningspaar komt vandaag al aan in het land. Het vliegtuig landde rond 16.00 uur lokale tijd.
Het regeringstoestel is geland op het vliegveld van Jakarta. Op de beelden is te zien dat koning Willem-Alexander een bloemenkrans om de nek draagt, een teken van vriendschap. Koningin Máxima is gekleed in een donkerblauwe jurk van Oscar de La Renta, met open mouwen. De koningin droeg deze jurk eerder tijdens een bijeenkomst van de G20 in Buenos Aires in 2018.
Voorbereiding
In Indonesië worden de mensen goed voorbereid op de komst van de Nederlandse koning en koningin. Op straat zijn foto's te zien van het koningspaar:
De koning en koningin zijn tot en met vrijdag in Indonesië voor het staatsbezoek. Benieuwd wat er allemaal op het programma staat? Kijk dan onderstaande video.
Foto: ANP
Meest gelezen
- Foto-overzicht: prins Bernhard en prinses Annette vieren zilveren huwelijksjubileum
Foto-overzicht: prins Bernhard en prinses Annette vieren zilveren huwelijksjubileum
- Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
- Video: dit was de zomerse fotosessie van 2025 op Paleis Huis ten Bosch
Video: dit was de zomerse fotosessie van 2025 op Paleis Huis ten Bosch
Lees ook
- Koningin Mathilde steunt dj-carrière zoon: "Gelukkig wonen we ruim genoeg"
Koningin Mathilde steunt dj-carrière zoon: "Gelukkig wonen we ruim genoeg"
- Praat mee: hoe belangrijk is het dat een royal op de tribune zit tijdens een internationaal sportevenement?
Praat mee: hoe belangrijk is het dat een royal op de tribune zit tijdens een internationaal sportevenement?
- Steeds meer royals raken verknocht aan het Bar-jasje van Dior
Mode
Steeds meer royals raken verknocht aan het Bar-jasje van Dior