Navigatie overslaan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Edward en Sophie doen vrij­wil­li­gers­werk voor daklozen

16 maart 2021 · 09:10

Update: 5 juni 2025 · 11:16

Prins Edward en zijn vrouw Sophie hebben flink staan zwoegen in de keuken. De graaf en gravin van Wessex hielpen bij The York Project, een goed doel dat zich inzet voor daklozen in Woking. Hier maakten zij de lunch klaar voor de vrijwilligers van de organisatie.

Het stel was afgelopen woensdag aanwezig om te helpen, maar de foto’s van een kokende Sophie en Edward waren maandag pas te zien op het Instagram-account van The York Project. Al langere tijd is de gravin bekend met het goede doel. Voor prins Edward was het de eerste keer dat hij kwam helpen.

Het stel bakte onder meer bananenmuffins en gemberkoekjes voor de lunch. Daarnaast hielpen Edward en Sophie met het vullen van wekelijkse pakketten met toiletartikelen en andere benodigdheden.

De eigenaresse van The York Project, Cherisse Dealtry, was enorm blij met de hulp van het stel. "We voelden ons vereerd om de prins en de gravin te verwelkomen."

instagram

De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.

Toestemmingen aanpassen

Bron: ANP

Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalEdward Antony Richard Louis Mountbatten-Windsor
Edward Antony Richard Louis Mountbatten-Windsor

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.