Navigatie overslaan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Fanatieke royals en opvallende hoedjes bij paardenrace

24 juni 2023 · 09:00

Update: 28 november 2024 · 17:13

De Britse koninklijke familie is dol op paarden en dat wordt elk jaar weer duidelijk tijdens Ascot. Ook deze week lieten de royals zich van hun fanatieke kant zien tijdens het aanmoedigen van de racende paarden. Daarnaast staat het evenement bekent om de opvallende hoedjes in alle vormen en maten. Bekijk de beelden van dit jaar!

Koning Charles en koningin Camilla zijn bij de start van de paardenraces aanwezig.
Prinses Anne.
Ze houden de race goed in de gaten.
En dat loopt niet altijd even goed af.
Zara Tindall, de dochter van prinses Anne, heeft een hechte band met haar oom koningin Charles.

Zara poseert voor Magic Millions Racing Women met één van de paarden die meedoet met de race.  

Tekst gaat verder onder foto.

instagram

De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.

Toestemmingen aanpassen
Op de tweede dag reikt Camilla de prijs uit aan de winnaar.
Camilla en hertogin Sophie.
Sophie en Mike Tindall.

Donderdag waren Charles en Camilla ook aanwezig op de Royal Ascot. Ze kwamen toen in het nieuws omdat hun paard Desert Hero een race won. Dat leidde tot grote vreugde in de koninklijke loge en zelfs tranen bij het koningspaar.

Tekst gaat verder onder video.

De derde dag van de paardenraces van de Royal Ascot kon vrijdag op veel Brits koninklijk bezoek rekenen. Behalve koning Charles en koningin Camilla waren ook prins William, prinses Catherine, prinses Beatrice en haar man Edoardo en Sophie, de hertogin van Edinburgh, aanwezig.

De Britse media liepen vooral weg met de aanwezigheid van Catherine, die in een felrode jurk van ontwerper Alexander McQueen, in Berkshire verscheen.

Via sociale media lieten William en Catherine weten het "fantastisch" te vinden dat zij deze week twee van de in totaal 300.000 racebezoekers waren.

Foto's: ANP 

Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalZara Anne Elizabeth Phillips
Zara Anne Elizabeth Phillips
Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalMike Tindall
Mike Tindall
Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalAnne Elizabeth Alice Louise Mountbatten-Windsor
Anne Elizabeth Alice Louise Mountbatten-Windsor
Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalCamilla Rosemary Shand
Camilla Rosemary Shand
Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalCharles Philip Arthur George
Charles Philip Arthur George
Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalCatherine Elizabeth Middleton
Catherine Elizabeth Middleton
Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalWilliam Arthur Philip Louis
William Arthur Philip Louis

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.