Haakon bezoekt bijzondere theatervoorstelling in Oslo
23 oktober 2020 · 09:10
Update: 5 juni 2025 · 10:08
De Noorse kroonprins-regent Haakon heeft donderdag in het Riksteatret in Oslo de voorstelling Block to block van het Nationaal Theater bijgewoond. Op Instagram deelt het Noorse hof een korte impressie van het bezoek.
De voorstelling gaat over Don Martin en de broers Jonathan Orellana en Felipe Orellana Castro, en vertelt hoe het was om op te groeien in Groruddalen - een buitenwijk van Oslo - in de jaren negentig. De makers willen ermee zeggen dat het erom gaat dat je niet door alles, maar ondanks alles wat er is gebeurd bent gekomen waar je nu bent.
Haakon werd in het theater ontvangen door onder andere de burgemeester van Oslo, Marianne Borgen. Na de voorstelling sprak de kroonprins-regent met de mannen achter de show. Ook kreeg hij een stift waarmee hij iets op de picknicktafel uit de voorstelling schreef. Na donderdag begint Block to block aan een tournee door Noorwegen.
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Bron: ANP
Meest gelezen
- Catherine schittert in nieuwe couture jurk tijdens staatsbanket
Staatsbezoek 🇬🇧-🇺🇸
Catherine schittert in nieuwe couture jurk tijdens staatsbanket
- Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
Derde dinsdag van september
Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
Lees ook
- Kijk mee: koning vliegt tijdens para-oefening en zwaait naar zijn moeder
Vliegbasis Eindhoven
Kijk mee: koning vliegt tijdens para-oefening en zwaait naar zijn moeder
- Koningin Máxima openhartig over verlies zusje bij bezoek aan Hersenbank
Nederlandse Hersenbank
Koningin Máxima openhartig over verlies zusje bij bezoek aan Hersenbank