
Harry reageert niet op vraag over zijn toekomst
16 januari 2020 · 14:53| Leestijd:2 min
Update: 2 juni 2025 · 08:46
Prins Harry verscheen donderdag voor het eerst in het openbaar sinds hij bekendmaakte dat hij meer afstand wil nemen tot het Britse koningshuis en met zijn vrouw Meghan een onafhankelijke toekomst wenst in afwissend Canada en het Verenigd Koninkrijk.
Prins Harry kwam naar Buckingham Palace om in de achtertuin van het paleis kinderen aan te moedigen tijdens een rugbywedstrijd, om vervolgens binnen in het paleis de loting te verrichten voor het WK Rugby dat volgend jaar in Engeland wordt georganiseerd. Voorafgaande aan de loting sprak Harry met internationale rugbyspelers.
Het optreden van prins Harry is mogelijk zijn laatste openbare taak voor aanvang van de overgangsperiode die de Britse koningin Elizabeth maandag aankondigde. In een verklaring van het Britse hof liet koningin Elizabeth weten de keuze van Harry en Meghan te steunen. Een journalist die Harry donderdag vroeg hoe de discussies aan het hof over Harry's toekomst vorderen, kreeg geen antwoord van de prins die zesde is in de lijn van troonopvolging.
Bron: ANP
Meest gelezen
- Subtiele kledingwissel van koningin Mathilde op tweede dag staatsbezoek
🇧🇪🤝🇮🇹
Subtiele kledingwissel van koningin Mathilde op tweede dag staatsbezoek
- Koningin Máxima geraakt door gesprek met Saar (10) over Kanjerketting
Heroes
Koningin Máxima geraakt door gesprek met Saar (10) over Kanjerketting
- Situatie prins Andrew "heeft ernstige gevolgen voor de koninklijke familie"
Achterklap
Situatie prins Andrew "heeft ernstige gevolgen voor de koninklijke familie"
Lees ook
- Camouflage en een tourniquet aanleggen: koningin Máxima op bivak in Harderwijk
Werkbezoek
Camouflage en een tourniquet aanleggen: koningin Máxima op bivak in Harderwijk
- Koning Willem-Alexander: 'door goed bedoelde wetgeving komen sommige mensen in de knel'
Werkbezoek
Koning Willem-Alexander: 'door goed bedoelde wetgeving komen sommige mensen in de knel'
- Oranje-vermogen groeit flink: prinses Mabel stijgt het hardst
Quote 500 💰
Oranje-vermogen groeit flink: prinses Mabel stijgt het hardst






