De weergave van deze video vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Interview: Máxima heeft een "fantastisch verhaal" na haar veldbezoek
27 november 2019 · 17:48
Update: 27 mei 2025 · 19:48
Woensdag heeft Koningin Máxima in Pakistan met eigen ogen gezien hoe belangrijk digitaal bankieren is voor een ondernemer. In een interview met Blauw Bloed vertelt ze over haar bezoek aan een ondernemer met een schoonheidssalon in Lahore.
“Niet alleen zijn haar inkomsten enorm omhoog gegaan”, concludeert Máxima. “Omdat ze zo’n betalingsmethode hebben, hoeven ze niet elke keer het cash geld weg te brengen”. De koningin legde vervolgens uit dat een ondernemer hierdoor veel tijd bespaart, waardoor die twee keer zoveel klanten krijgt en een dubbele omzet kan binnenhalen. “Dat zegt hoe belangrijk een goede betalingsmethode voor mensen is”, aldus Máxima tegen presentator Jeroen Snel.
Koningin Máxima bracht deze week een driedaags bezoek aan Pakistan, in haar rol als pleitbezorger financiële diensten voor de Verenigde Naties. Bekijk hier het verslag van de eerste dag, waarop de koningin veel vergaderingen had om zich te laten bijpraten over de huidige toestand rond financiële diensten in Pakistan. Ook bezocht de koningin een snackbar, om te zien hoe die met digitale betalingssystemen werkt. De tweede dag sprak de koningin onder meer met premier Imran Khan en hield zij een toespraak. Dat verslag is hier te zien.
Meest gelezen
- Foto-overzicht: prins Bernhard en prinses Annette vieren zilveren huwelijksjubileum
Foto-overzicht: prins Bernhard en prinses Annette vieren zilveren huwelijksjubileum
- Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
- Video: dit was de zomerse fotosessie van 2025 op Paleis Huis ten Bosch
Video: dit was de zomerse fotosessie van 2025 op Paleis Huis ten Bosch
Lees ook
- Koningin Mathilde steunt dj-carrière zoon: "Gelukkig wonen we ruim genoeg"
Koningin Mathilde steunt dj-carrière zoon: "Gelukkig wonen we ruim genoeg"
- Praat mee: hoe belangrijk is het dat een royal op de tribune zit tijdens een internationaal sportevenement?
Praat mee: hoe belangrijk is het dat een royal op de tribune zit tijdens een internationaal sportevenement?
- Steeds meer royals raken verknocht aan het Bar-jasje van Dior
Mode
Steeds meer royals raken verknocht aan het Bar-jasje van Dior