Kiekjes kijken: De jonge jaren van prins Floris
20 oktober 2021 · 07:00
Update: 5 juni 2025 · 12:47
Ze komen niet zo vaak in beeld: de vier zonen van prinses Margriet en Pieter van Vollenhoven. Eigenlijk vangen we alleen bij belangrijke gebeurtenissen in het koningshuis een glimp van de broers op. Maar uit het oog is niet uit het hart! Nu de prinsen alle vier een eigen gezin hebben, vinden wij het leuk om nog eens terug te blikken op hun koninklijke kindertijd en jeugd.
We starten onze online fotoserie 'De jonge jaren van…' met de kindertijd van prins Floris, de jongste van Margriets viertal. Zijn volledige naam luidt: Floris Frederik Martijn van Vollenhoven, prins van Oranje-Nassau. De benjamin van het gezin is geboren op 10 april 1975 in Nijmegen.
Ben je ook benieuwd naar de jeugdkiekjes van de prinsen Pieter-Christiaan, Bernhard en Maurits? Je ziet ze binnenkort verschijnen, dus houd onze site in de gaten!
Foto's: ANP en Nationaal Archief
Meest gelezen
- Prins Gabriël zou volgens een Belgisch decreet niet mogen trouwen met prinses Amalia
Prins Gabriël zou volgens een Belgisch decreet niet mogen trouwen met prinses Amalia
- Foto-overzicht: prins Bernhard en prinses Annette vieren zilveren huwelijksjubileum
Foto-overzicht: prins Bernhard en prinses Annette vieren zilveren huwelijksjubileum
- Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
Lees ook
- Game, set en... koning! Frederik geniet van tennisspektakel in Londen
Game, set en... koning! Frederik geniet van tennisspektakel in Londen
- Foto-overzicht: prins Bernhard en prinses Annette vieren zilveren huwelijksjubileum
Foto-overzicht: prins Bernhard en prinses Annette vieren zilveren huwelijksjubileum