Koning en koningin lunchen met uitblinkers op paleis
27 oktober 2021 · 14:33
Update: 5 juni 2025 · 12:49
Een select groepje zogeheten 'uitblinkers' heeft zich woensdagmiddag gemeld op paleis Noordeinde voor een lunch met de koning en koningin. Wie zijn er dit jaar uitgenodigd?
Tot de genodigden behoorden dit jaar onder andere de Europees Kampioen Schoenreparatie Theo Frijn, de wereldkampioen freestyle voetbal Jesse Marlet, de Architect van het Jaar Bart Kellerhuis, de winnaar van Het Gouden Kookboek Yvette van Boven en winnaars van de journalistieke prijs De Tegel Pieter Klein, Jan Kleinnijenhuis en Coen Verbraak.
Willem-Alexander en Máxima organiseren een paar keer per jaar de uitblinkerslunch. Ze willen op deze manier hun erkenning en waardering uitspreken voor de mensen die iets bijzonders hebben gepresteerd. Maar door de coronacrisis was de laatste lunch in juni 2020.
Meest gelezen
- Prins Gabriël zou volgens een Belgisch decreet niet mogen trouwen met prinses Amalia
Prins Gabriël zou volgens een Belgisch decreet niet mogen trouwen met prinses Amalia
- Verrassing! Prinses Amalia woont NAVO-top diner bij met koningspaar
Verrassing! Prinses Amalia woont NAVO-top diner bij met koningspaar
- Gravin Zaria is jarig, maar wat weten we over deze 19-jarige royal?
Gravin Zaria is jarig, maar wat weten we over deze 19-jarige royal?
Lees ook
- Van babyzusje naar een vrouw: zo omschrijven Amalia en Alexia hun jongere zus Ariane
Van babyzusje naar een vrouw: zo omschrijven Amalia en Alexia hun jongere zus Ariane
- Hiér ging het koningspaar onlangs nog samen op date
Hiér ging het koningspaar onlangs nog samen op date