Navigatie overslaan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Koning Felipe beloont Spaanse cadetten

13 juli 2021 · 17:11

Update: 5 juni 2025 · 11:31

Koning Felipe van Spanje heeft dinsdag een ceremonie van de militaire academie van de Spaanse luchtmacht bijgewoond. Zo'n 120 studenten kregen in San Javier, niet ver van Murcia, de rang van luitenant.

De bijeenkomst ging gepaard met veel ceremonieel, al was een parade afgeblazen vanwege de coronacrisis. De geslaagden, die vanwege corona ook minder familie mochten meenemen, gooiden na afloop traditioneel hun pet in de lucht.

Felipe opende tijdens zijn bezoek aan de academie ook een nieuwe kantine. Dat deed hij door een speciale plaquette te onthullen.

Bron: ANP

Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalFelipe Juan Pablo y Alfonso de Todos los Santos
Felipe Juan Pablo y Alfonso de Todos los Santos

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.