
Koningin Mary maakt verrassende opmerking over haar dochters
23 mei 2024 · 17:00| Leestijd:2 min
Update: 28 november 2024 · 17:32
Koningin Mary was woensdag bij de Global Fashion Summit in Kopenhagen. Tijdens het mode-evenement droeg de Deense koningin een opvallende rok. Ook maakte ze een komische opmerking over haar dochters, prinses Isabella en prinses Josephine. Lees hieronder meer.
Global Fashion Summit
Na het lopen van de Royal Run stond er woensdag een heel andere activiteit op de agenda van koningin Mary. In Kopenhagen was ze namelijk bij de Global Fashion Summit. Het evenement heeft als doel te zorgen voor meer duurzaamheid in de mode- en textielindustrie. Een onderwerp dat Mary erg belangrijk vindt. "Onze planeet is mooi en kwetsbaar en we hebben de verantwoordelijkheid haar te beschermen en te behouden voor onze kinderen en komende generaties", zo zei de koningin in haar toespraak. "Stel je voor, een mode-industrie die meer geeft dan neemt van mensen en de planeet."
Lees verder onder de foto's.
Koningin Mary over haar dochters
In haar toespraak benadrukte koningin Mary ook dat het geen kwaad kan als mensen vaker kleding van elkaar lenen of tweedehands kleding kopen. Mary hoeft echter nog niet bang te zijn dat haar dochters haar kledingkast zullen plunderen. De prinsessen Isabella en Josephine willen de kleren van hun moeder absoluut niet lenen, zo liet de koningin weten. Isabella en Josephine passen hun moeders' kleding wel. "Maar door het leeftijdsverschil zouden ze er niet dood in gevonden willen worden", zei Mary tegen de aanwezige pers. "Maar wanneer ik ze wel in iets van mezelf zie, word ik blij."
Lees verder onder de foto's.
Kleding lenen
Koningin Mary's onthulling over haar dochters klopt echter niet helemaal. De prinsessen Isabella en Josephine dragen weleens kleding van hun moeder. In de periode na de Deense troonswisseling was de koninklijke familie bij een kerkdienst in Aarhus. Voor de gelegenheid trokken Isabella en Josephine allebei een mantel van hun moeder uit de kast.
Foto's: ANP
Meest gelezen
- Koningin Máxima pakt voor de laatste keer uit in Suriname en doet dat op een speciale manier
Staatsbezoek Suriname 🇸🇷
Koningin Máxima pakt voor de laatste keer uit in Suriname en doet dat op een speciale manier
- Kerst met de royals en het staatsbezoek uit Finland
Dit zie je in de uitzending 📺
Kerst met de royals en het staatsbezoek uit Finland
- Zoete verrassing: koningin Máxima koopt lievelingskoekjes bij Argentijnse bakkerij in Amsterdam
Koninklijk snacken 🍪
Zoete verrassing: koningin Máxima koopt lievelingskoekjes bij Argentijnse bakkerij in Amsterdam
Lees ook
- Defensity College: een inkijkje bij de opleiding van prinses Amalia
Staatsbezoek Finland 🇫🇮
Defensity College: een inkijkje bij de opleiding van prinses Amalia
- Van tweede zoon tot redder van de kroon: het bijzondere verhaal van koning George V
Historie
Van tweede zoon tot redder van de kroon: het bijzondere verhaal van koning George V
- Dít waren de hoogtepunten van het afgelopen jaar volgens onze ambassadeurs
Ambassadeurs Blauw Bloed
Dít waren de hoogtepunten van het afgelopen jaar volgens onze ambassadeurs





