Navigatie overslaan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Koningin Mathilde hoort over impact pandemie op boekenbeurs

5 mei 2021 · 14:43

Update: 5 juni 2025 · 11:44

Koningin Mathilde van België heeft woensdag digitaal gesproken over de Brusselse boekenbeurs. De La Foire du Livre de Bruxelles wordt dit jaar vanwege de coronapandemie online gehouden en de vorstin ging daarover in gesprek met commissaris-generaal Marie Noble en voorzitter Tanguy Roosen.

Mathilde hoorde over de impact van de pandemie op de boekenbeurs, die van 6 tot en met 16 mei plaatsvindt. Ook spraken ze over hoe de coronacrisis de literaire wereld heeft beïnvloed.

De koningin was in 2019 nog aanwezig bij de beurs rond Franstalige boeken.

Bron: ANP

Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalMathilde Marie Christine Ghislaine d'Udekem d'Acoz
Mathilde Marie Christine Ghislaine d'Udekem d'Acoz

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.