Navigatie overslaan
NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Kroonprins Haakon de ruimte in

6 maart 2020 · 09:36

Update: 2 juni 2025 · 08:54

De Noorse kroonprins Haakon heeft donderdag een bezoek gebracht aan het ruimtevaartcentrum van Andøya. Hij was daar voor de opening van het vernieuwde Spaceship Aurora, een educatief centrum en museum.

Gehuld in een ruimte-overall kreeg Haakon een rondleiding in het ruimtevaartcentrum. Het hoogtepunt van de rondleiding was de nieuwe interactieve simulator waarbij deelnemers opdrachten in de ruimte moeten uitvoeren. Ook de kroonprins ging mee in de simulator. Haakon ging daarin op een virtuele reis naar Mars.

Op Instagram deelde het Noorse koningshuis foto's van de gelegenheid.

Lees verder onder het Instagram-bericht.

instagram

De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.

Toestemmingen aanpassen

De voorstelling is bedoeld om mensen van alle leeftijden enthousiast te maken over wetenschap en de ruimtevaart.

Bron: ANP

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.