Kroonprinses Mary krijgt toch geen kasteelfeest
7 januari 2022 · 15:35
Update: 5 juni 2025 · 13:01
Prinses Mary zal haar vijftigste verjaardag met minder pracht en praal vieren. Het Deense hof maakte vrijdag namelijk bekend dat het grote galadiner ter ere van 'Sarah' komende maand niet zal doorgaan vanwege corona.
Op vrijdagavond 4 februari zou er op Kasteel Rosenborg een galadiner hebben plaatsgevonden ter ere van de vijftigste verjaardag van de kroonprinses. "De annulering is gebaseerd op de huidige situatie met besmettingen in de samenleving en de onzekerheid die blijft bestaan over de ontwikkeling van Covid-19", laat het hof in een verklaring weten.
Daarnaast heeft de afgelasting van het diner ook te maken met logistieke redenen. Volgens het hof zouden de voorbereidingen op het diner "buitengewoon moeilijk zijn om uit te voeren" onder de huidige omstandigheden.
Het hof laat ook weten dat het geplande verjaardagsfeest van de Mary Foundation, de stichting van de kroonprinses waarmee ze sociale isolatie wil bestrijden, wordt uitgesteld tot later in het jaar. Mary, die op 5 februari jarig is, zal haar verjaardag zelf in besloten kring vieren.
Bron: ANP
Meest gelezen
- Catherine schittert in nieuwe couture jurk tijdens staatsbanket
Staatsbezoek 🇬🇧-🇺🇸
Catherine schittert in nieuwe couture jurk tijdens staatsbanket
- Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
Derde dinsdag van september
Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
Lees ook
- Blauw Bloed is er weer! Dit zie je deze week in de uitzending
Wil je zien
Blauw Bloed is er weer! Dit zie je deze week in de uitzending
- Kijk mee: koning vliegt tijdens para-oefening en zwaait naar zijn moeder
Vliegbasis Eindhoven
Kijk mee: koning vliegt tijdens para-oefening en zwaait naar zijn moeder