
Laurentien en Eloise luiden het weekend in op het zonnige Terschelling
20 juni 2025 · 20:15| Leestijd:3 min
Update: 20 juni 2025 · 20:22
Prinses Laurentien en gravin Eloise beginnen hun weekend op Terschelling. Ze waren te gast in het programma 'Opium op Oerol'. Ze bezochten samen een voorstelling op het culturele festival en vertellen erover op televisie, maar hebben het ook over de culturele opvoeding binnen hun gezin.
"Nee, nog nooit, sorry", antwoordt de gravin lachend op de vraag van presentator Cornald Maas of zij ooit van het cultuurfestival op het Waddeneiland had gehoord. "Ik ben ook een beetje moe, want ik bezocht om 4 uur vanochtend al de eerste voorstelling", antwoordt prinses Laurentien. "Het was een groot succes, ik ben helemaal flabbergasted. De natuur, de cultuur, het enorme gemeenschapsgevoel, daar ben ik fan van. Iedereen zit er voor toneel, dus ik voel mij helemaal thuis."
Een vijf uur lange Italiaanse opera
Eloise geeft wel toe dat ze door haar ouders prins Constantijn en prinses Laurentien met theater is opgevoed. "Ik vond het zelf altijd erg leuk, ik heb altijd gedanst. We werden altijd meegenomen naar musea en dergelijke. Ik weet nog een keer dat we naar een operavoorstelling van vier uur lang gingen, nee vijf uur", zegt Eloise. "In het Italiaans", vult Laurentien aan. "Jullie waren ongeveer acht en negen", zegt Laurentien.
Prinses Laurentien
Ze heeft haar eigen leven en ze overlegt wanneer ze dingen wil overleggen.
Haar passie voor dans kon Eloise goed kwijt in The Masked Singer, een programma waar presentator Cornald ook aan meedeed. Hij vraagt aan Eloise of zij het thuis heeft over dit soort dingen. "Ik ben heel slecht in dat soort dingen delen. En opeens zeg ik dan: ik zit in een programma." Laurentien: "Ze heeft haar eigen leven en ze overlegt wanneer ze dingen wil overleggen. Je moet het in vertrouwen doen en iedereen doet het op zijn eigen manier. En ik vind het geweldig hoe je daarin je eigen pad kiest."
Voorstelling over de politie
Het tweetal ging samen naar de voorstelling Contra op het cultuurfestival, dat ging over de politie. Tijdens het interview staan de twee arm in arm. "Ik heb veel respect voor de politie en ik vond ook de paar scènes waarin ze elkaar vasthielden dat je echt denkt: het teamwork, je hebt elkaar echt nodig", duidt prinses Laurentien. "Laten we alsjeblieft de ruimte geven, ieder heeft zijn eigen verhaal. Eigenlijk alles wat ik doe en waar mijn dagen uit bestaan, kwam hier [in de voorstelling red.] samen."
- Diep geraakte prinses Laurentien: "We kunnen niet achterover leunen"
Diep geraakte prinses Laurentien: "We kunnen niet achterover leunen"
Plannen voor haar zestigste verjaardag?
Het moeder-dochterduo krijgt de vraag of ze nog een keer terug willen komen en daar heeft de prinses een heel verrassend antwoord op. "Volgend jaar word ik zestig en mijn grootste cadeau heb ik al geappt naar mijn man," zegt Laurentien teasend over het inhuren van de toneelgroep die de desbetreffende voorstelling verzorgde.
Beeld: ANP
Meest gelezen
- Prins William solo naar Brazilië: de reden waarom Catherine niet mee is gegaan
Verenigd Koninkrijk 🇬🇧
Prins William solo naar Brazilië: de reden waarom Catherine niet mee is gegaan
- De autobiografie van Juan Carlos en de kledingstijl van Ingrid Alexandra
Dit zie je in de uitzending 📺
De autobiografie van Juan Carlos en de kledingstijl van Ingrid Alexandra
- De verlovingsring van kroonprinses Victoria was een breuk met traditie
Juwelen 💎
De verlovingsring van kroonprinses Victoria was een breuk met traditie
Lees ook
- Vier prinsen en de professor: hoe is de band tussen Pieter van Vollenhoven en zijn zoons?
Familiebanden
Vier prinsen en de professor: hoe is de band tussen Pieter van Vollenhoven en zijn zoons?
- Beatrix op Bonaire: alle reizen van de prinses op een rij
Terugblik
Beatrix op Bonaire: alle reizen van de prinses op een rij
- De kledingstijl van prinses Ingrid Alexandra van Noorwegen
Mode 👗
De kledingstijl van prinses Ingrid Alexandra van Noorwegen









