
Letizia vergadert over rechten voor beperkten
10 november 2020 · 13:35| Leestijd:2 min
Update: 5 juni 2025 · 10:13
De Spaanse koningin Letizia is dinsdag te gast bij de Real Patronato sobre Discapacidad, de Koninklijke Raad voor Gehandicapten. De koningin is erevoorzitter van dit orgaan dat verbonden is aan het Ministerie van Sociale Rechten en de Agenda 2030. Letizia wordt bijgepraat over lopende projecten en de toekomstplannen.
De raad heeft als doelstelling het bevorderen en verbeteren van de rechten van mensen met een handicap. Ook maakt de raad zich sterk voor zaken als persoonlijke ontwikkeling en sociale inclusie.
Letizia werd bij aankomst op het hoofdkantoor van de Real Patronato sobre Discapacidad ontvangen door de topmensen van de raad. Tijdens de werkvergadering werd gesproken over de coronacrisis en gehandicapten. Niet alleen het virus zelf kwam ter sprake maar ook de sociaaleconomische gevolgen van de beperkingen op het sociale leven van gehandicapten.
Na de werkvergadering nam Letizia ook nog de tijd om met enkele personeelsleden van de Real Patronato sobre Discapacidad een praatje te maken.
Bron: ANP
Meest gelezen
- Koningin Máxima geraakt door gesprek met Saar (10) over Kanjerketting
Heroes
Koningin Máxima geraakt door gesprek met Saar (10) over Kanjerketting
- Subtiele kledingwissel van koningin Mathilde op tweede dag staatsbezoek
🇧🇪🤝🇮🇹
Subtiele kledingwissel van koningin Mathilde op tweede dag staatsbezoek
- Zó gaat prins Constantijn vandaag zijn verjaardag vieren
Jarige prins 🎈
Zó gaat prins Constantijn vandaag zijn verjaardag vieren
Lees ook
- Hoeden koningin Mathilde en groothertogin Stéphanie waaien bijna af bij ontmoeting
🇧🇪🤝🇱🇺
Hoeden koningin Mathilde en groothertogin Stéphanie waaien bijna af bij ontmoeting
- Prinses Leonor en prinses Sofía samen met ouders bij concert
Spanje 🇪🇸
Prinses Leonor en prinses Sofía samen met ouders bij concert
- Koning Willem-Alexander 12,5 jaar op de troon en koning Charles en koningin Camilla in Vaticaanstad
Dit zie je in de uitzending
Koning Willem-Alexander 12,5 jaar op de troon en koning Charles en koningin Camilla in Vaticaanstad






