Lief! Beatrix bedankt Máxima voor "mooie avond"
26 november 2022 · 12:38
Update: 28 november 2024 · 13:57
Koningin Máxima en prinses Beatrix waren vrijdag een avond uit. Schoonmoeder en -dochter waren te gast bij een concert van het Koninklijk Concertgebouworkest in het Concertgebouw in Amsterdam. Het concert is onder leiding van toekomstig chef-dirigent Klaus Mäkelä. Koningin Máxima is beschermvrouwe van het Koninklijk Concertgebouworkest.
Mäkelä dirigeert de Vierde symfonie van Sibelius en Mozarts Requiem. Het Nederlands Kamerkoor en vier solisten verzorgen de vocale bijdragen. Na afloop ontmoetten de koningin en de prinses Mäkelä. Ook werd er ruim de tijd genomen voor een fotomoment.
Lees verder onder de foto.
Na afloop begeleidde koningin Máxima haar schoonmoeder naar haar auto. Daarna namen de vrouwen afscheid. Prinses Beatrix had duidelijk genoten. Zij bedankte haar schoondochter voor "een mooie avond". In aparte auto's vertrokken Beatrix en Máxima ieder naar hun eigen huis.
Lees verder onder de foto's.
De Finse 26-jarige dirigent Klaus Mäkelä wordt beschouwd als een van de grootste talenten van zijn generatie. In juni maakte het Koninklijk Concertgebouworkest bekend dat het orkest en Mäkelä een tienjarige verbintenis zijn aangegaan. Vanaf 2027 is hij chef-dirigent.
Foto's: ANP
Meest gelezen
- Prins Gabriël zou volgens een Belgisch decreet niet mogen trouwen met prinses Amalia
Prins Gabriël zou volgens een Belgisch decreet niet mogen trouwen met prinses Amalia
- Verrassing! Prinses Amalia woont NAVO-top diner bij met koningspaar
Verrassing! Prinses Amalia woont NAVO-top diner bij met koningspaar
- Koningin Máxima geeft partners wereldleiders NAVO-top rondleiding door Rotterdam
Koningin Máxima geeft partners wereldleiders NAVO-top rondleiding door Rotterdam
Lees ook
- Van Franse keizerin tot Zweedse koningin: de reis van de Amethist Tiara
Van Franse keizerin tot Zweedse koningin: de reis van de Amethist Tiara
- Terugblik: de huwelijksdag(en) van prins Albert en prinses Charlène van Monaco
Terugblik: de huwelijksdag(en) van prins Albert en prinses Charlène van Monaco