Máxima bezoekt woonzorgpark Willem van den Bergh
14 november 2020 · 12:00| Leestijd:2 min
Update: 5 juni 2025 · 09:53
Koningin Máxima heeft vrijdagochtend een werkbezoek gebracht aan woonzorgpark Willem van den Bergh in Noordwijk. Het park is onderdeel van zorgorganisatie 's Heeren Loo, die mensen met een verstandelijke of andere beperking helpt om hun leven in te vullen zoals ze dat zelf willen.
De koningin sprak als eerste met enkele bestuurders over de invloed van de coronapandemie op de gehandicaptenzorg in Nederland en dan met name over de zorg bij 's Heeren Loo. Daarna ging ze in gesprek met medewerkers van de zogenoemde Crisis Zorg Unit. Hiermee wordt hulp aangeboden aan bewoners met corona die vanwege hun beperkingen niet in het ziekenhuis opgenomen kunnen worden. Ook kunnen besmette cliënten van zorgorganisaties in de regio via de Unit worden opgenomen.
Lees verder na de foto's.
Diverse betrokkenen vertelden vervolgens aan Máxima over hoe de dagelijkse zorg moest worden aangepast nadat enkele bewoners waren getroffen door het coronavirus. Het werkbezoek van de koningin werd afgesloten met een stop bij een woning voor mensen met een verstandelijke beperking. Hier sprak Máxima met bewoners en zorgmedewerkers.
Bron: ANP
Meest gelezen
- Prins William solo naar Brazilië: de reden waarom Catherine niet mee is gegaan
Verenigd Koninkrijk 🇬🇧
Prins William solo naar Brazilië: de reden waarom Catherine niet mee is gegaan
- De autobiografie van Juan Carlos en de kledingstijl van Ingrid Alexandra
Dit zie je in de uitzending 📺
De autobiografie van Juan Carlos en de kledingstijl van Ingrid Alexandra
- De verlovingsring van kroonprinses Victoria was een breuk met traditie
Juwelen 💎
De verlovingsring van kroonprinses Victoria was een breuk met traditie
Lees ook
- Op een rij: alle outfits van prinses Charlène op Fête du Prince
Mode 👗
Op een rij: alle outfits van prinses Charlène op Fête du Prince
- Drie generaties Oranjes bezoeken déze historische plek Bonaire
Uit het archief
Drie generaties Oranjes bezoeken déze historische plek Bonaire
- Waarom waren koning Albert en koningin Paola niet op de Belgische Koningsdag?
België 🇧🇪
Waarom waren koning Albert en koningin Paola niet op de Belgische Koningsdag?






