Koningin Máxima dineert in bekende outfit en 'zeldzaam' diadeem
14 juni 2023 · 23:07
Update: 28 november 2024 · 15:15
Koning Willem-Alexander en koningin Máxima organiseerden woensdagavond een galadiner voor het Corps Diplomatique. Het diner vond plaats in het Koninklijk Paleis Amsterdam op de Dam. De koning hield een korte toespraak. Dit jaar staat de avond in het teken van de wetenschap.
Het diner wordt jaarlijks georganiseerd om internationale relaties te onderhouden en Nederlandse en buitenlandse vertegenwoordigers op thema's te verbinden. Er worden 140 buitenlandse vertegenwoordigers in Nederland en Brussel uitgenodigd en zo’n 70 vertegenwoordigers vanuit de wetenschap.
Mode
Koningin Máxima verscheen in een rok en top van de Nederlandse ontwerper Claes Iversen. De rok kregen we voor het eerst te zien tijdens Prinsjesdag 2016. Een jaar later, in 2017, werd het kledingstuk gecombineerd met de bijpassende top.
Het diadeem heeft koningin Máxima slechts één keer gedragen. Tijdens de zeventigste verjaardag van de Deense koningin Margrethe, in 2010, prijkte het saffieren juweel op Máxima's hoofd.
Bekijk hier de video!
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
ANP
Meest gelezen
- Catherine schittert in nieuwe couture jurk tijdens staatsbanket
Staatsbezoek 🇬🇧-🇺🇸
Catherine schittert in nieuwe couture jurk tijdens staatsbanket
- Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
Derde dinsdag van september
Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
Lees ook
- Kijk mee: koning vliegt tijdens para-oefening en zwaait naar zijn moeder
Vliegbasis Eindhoven
Kijk mee: koning vliegt tijdens para-oefening en zwaait naar zijn moeder
- Koningin Máxima openhartig over verlies zusje bij bezoek aan Hersenbank
Nederlandse Hersenbank
Koningin Máxima openhartig over verlies zusje bij bezoek aan Hersenbank