Máxima praat met ondernemers uit regio Gelderse Vallei
23 april 2021 · 18:52
Update: 5 juni 2025 · 11:23
Koningin Máxima heeft vrijdag samen met voorzitter Mariëtte Hamer van de Sociaal-Economische Raad (SER) een bezoek gebracht aan de regio Gelderse Vallei. Het bezoek stond in het teken van de gevolgen van de coronacrisis voor de arbeidsmarkt.
De koningin was daar in haar hoedanigheid als lid van het Nederlands Comité voor Ondernemerschap. Máxima en Hamer namen in Veenendaal deel aan drie gesprekken. Dat was onder anderen met ondernemers, organisaties die ondersteuning bieden aan ondernemers en regionale bestuurders.
Er werd gesproken over kansen en ontwikkelingen in de regio op onder meer het gebied van ICT en over de personele uitdagingen bij een bedrijf.
Lees verder onder de foto's.
Eerder brachten Máxima en Hamer al fysieke en virtuele bezoeken aan Stichting De Buitenboordmotor, een onderneming in Rotterdam, het Regionaal Werkcentrum Groot Amsterdam, de regio Midden-Brabant en de regio Utrecht.
Bron: ANP
Meest gelezen
- Catherine schittert in nieuwe couture jurk tijdens staatsbanket
Staatsbezoek 🇬🇧-🇺🇸
Catherine schittert in nieuwe couture jurk tijdens staatsbanket
- Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
Derde dinsdag van september
Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
Lees ook
- Kijk mee: koning vliegt tijdens para-oefening en zwaait naar zijn moeder
Vliegbasis Eindhoven
Kijk mee: koning vliegt tijdens para-oefening en zwaait naar zijn moeder
- Koningin Máxima openhartig over verlies zusje bij bezoek aan Hersenbank
Nederlandse Hersenbank
Koningin Máxima openhartig over verlies zusje bij bezoek aan Hersenbank