Mode: Mathilde en Elisabeth gekleed in de kleuren van België
21 juli 2023 · 16:30
Update: 28 november 2024 · 18:15
Ieder jaar weer zien de koninklijke dames in België er prachtig uit tijdens de nationale feestdag. Ook dit jaar hebben ze weer de mooiste outfits uit de kast gehaald. Koningin Mathilde en haar dochter Elisabeth zijn zelfs toepasselijk gekleed in de kleuren van België!
Koningin Mathilde
Van top tot teen in het rood! Mathilde verschijnt bij het Te Deum in de St-Michiels en St-Goedelekathedraal in Brussel in een rode japon van Natan. Het Belgische modehuis is een favoriet van de koningin, ze kiest regelmatig creaties van ontwerper Edouard Vermeulen. Ook tijdens het staatsbezoek van koning Willem-Alexander en koningin Máxima aan België vorige maand, draagt Mathilde een jurk van Natan.
Haar grote hoed, die speciaal in de kleur van haar jurk is geverfd, en het tasje zijn van Fabienne Delvigne. Van het maakproces van de hoed deelt Fabienne Delvigne deze leuke video. Mathilde maakt de outfit compleet met leren handschoenen.
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Prinses Elisabeth
Elisabeth verschijnt in een volledig gele look. Ze treedt in de voetsporen van haar moeder, want ook zij draagt een jurk van Natan. Niet alleen de jurk is van hetzelfde merk als Mathilde, ook Elisabeth draagt een stijlvolle hoed van Fabienne Delvigne. Verder kiest de prinses voor sieraden van haar moeder, pareloorbellen en een diamanten armband.
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Prinses Eléonore
De jongste dochter van koningin Mathilde gaat voor de kleur goud en draagt een glanzende jurk van Maje. De prinses draagt vaker ontwerpen van dit modemerk.
Foto's: ANP


Meest gelezen
- Alles over de jarige koningin Jetsun Pema van Bhutan
Alles over de jarige koningin Jetsun Pema van Bhutan
- Gravin Leonore 19 jaar! Wie is de jongste dochter van prins Constantijn en prinses Laurentien?
Gravin Leonore 19 jaar! Wie is de jongste dochter van prins Constantijn en prinses Laurentien?
- Wauw! Koningin Máxima draagt kroningsjurk tijdens eerste dag staatsbezoek
Staatsbezoek
Wauw! Koningin Máxima draagt kroningsjurk tijdens eerste dag staatsbezoek
Lees ook
- Prins Louis kan niet stoppen met zwaaien tijdens Trooping the Colour
Prins Louis kan niet stoppen met zwaaien tijdens Trooping the Colour
- Als twee druppels water: Catherine en Charlotte matchen tijdens Trooping the Colour
Als twee druppels water: Catherine en Charlotte matchen tijdens Trooping the Colour
- Zien: Britse royals vieren Trooping the Colour in Londen
Zien: Britse royals vieren Trooping the Colour in Londen