Navigatie overslaan
NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Negatieve coronatest voor Frederik en Mary

11 december 2020 · 13:58

Update: 2 juni 2025 · 10:08

Goed nieuws voor de Deense koninklijke familie. Behalve Christian heeft niemand van het gezin van het kroonprinselijke paar positief getest op corona, meldt het Deense hof vrijdag.

Kroonprinses Mary en kroonprins Frederik zijn met hun vier kinderen sinds maandag in zelfisolatie, vanwege de coronabesmetting van hun zoon Christian. De 15-jarige prins zit in quarantaine in kasteel Amalienborg, net als de andere familieleden.

Na extra testen blijkt dat alleen Christian het coronavirus heeft opgelopen. De prins vertoont geen symptomen, maar blijft volgens de richtlijnen nog in quarantaine tot maandag 14 december.

De besmetting van Christian kwam aan het licht na een "lokale uitbraak". De prins zou niet in direct contact hebben gestaan met andere familieleden.

Bron: ANP

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.