
Nieuwe foto: prins Gabriël viert 20e verjaardag
20 augustus 2023 · 10:00| Leestijd:2 min
Update: 21 augustus 2023 · 09:59
Feest in België! Prins Gabriël, de oudste zoon van koning Filip en koningin Mathilde, viert zondag zijn twintigste verjaardag. Speciaal voor deze gelegenheid hebben wij een aantal mooie foto's van Gabriël op een rijtje gezet.
Prins Gabriël Boudewijn Karel Maria wordt geboren op 20 augustus 2003 in Anderlecht. Twee maanden later wordt hij gedoopt. In zijn jeugd speelt Gabriël een aantal jaar piano. Verder is hij een groot sportliefhebber. Zo behoren tennis, skiën en zeilen tot zijn hobby's. Ook heeft de prins negen jaar op hockey gezeten bij een club in Brussel.
We kunnen ook wel stellen dat Gabriël een talenknobbel heeft. De tweede in lijn van troonopvolging spreekt namelijk vloeiend Nederlands, Engels en Frans.
Lees verder onder de foto's.
Opleiding
Gabriël volgt sinds augustus 2022 de opleiding sociale en militaire wetenschappen aan de Koninklijke Militaire School. Hiervoor volgde hij een vooropleiding van een jaar aan het National Mathematics & Science College in Warwickshire. Ook behaalt Gabriël zijn internationaal baccalaureaat na een Engelstalige opleiding aan de International School of Brussels. Deze studie duurde twee jaar.
Nieuwe foto
Het Belgische koningshuis heeft zondag een nieuwe foto van prins Gabriël vrijgegeven. Ook is bekendgemaakt dat de prins binnenkort start met het tweede bachelorjaar sociale en militaire wetenschappen aan de Koninklijke Militaire School (KMS).
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Beeld: ANP & @belgianroyalpalace
Meest gelezen
- Koningin Máxima pakt voor de laatste keer uit in Suriname en doet dat op een speciale manier
Staatsbezoek Suriname 🇸🇷
Koningin Máxima pakt voor de laatste keer uit in Suriname en doet dat op een speciale manier
- Kerst met de royals en het staatsbezoek uit Finland
Dit zie je in de uitzending 📺
Kerst met de royals en het staatsbezoek uit Finland
- Zoete verrassing: koningin Máxima koopt lievelingskoekjes bij Argentijnse bakkerij in Amsterdam
Koninklijk snacken 🍪
Zoete verrassing: koningin Máxima koopt lievelingskoekjes bij Argentijnse bakkerij in Amsterdam
Lees ook
- Kerst met de Oranjes: je kunt de koninklijke familie zomaar tegenkomen in de kerk
Kerst 🎄
Kerst met de Oranjes: je kunt de koninklijke familie zomaar tegenkomen in de kerk
- Kerst met de royals en het staatsbezoek uit Finland
Dit zie je in de uitzending 📺
Kerst met de royals en het staatsbezoek uit Finland
- Van moeder op dochter: hoe prinses Irene en prinses Margarita hun liefde voor de natuur delen
Familieband
Van moeder op dochter: hoe prinses Irene en prinses Margarita hun liefde voor de natuur delen




