Navigatie overslaan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Nieuws: Koningsdag 2021 in Eindhoven

26 november 2020 · 14:42

Update: 31 maart 2022 · 07:46

Koningsdag 2021 wordt gevierd in de Brabantse stad Eindhoven. Het programma is afhankelijk van de ontwikkelingen rond het coronavirus, meldt de Rijksvoorlichtingsdienst.

De laatste keer dat de koning zijn verjaardag in Brabant vierde was in 2018. Toen vond het feest plaats in Tilburg. 

Het coronavirus vraagt ook in 2021 een andere aanpak van Koningsdag, laat de RVD weten. Brainport Eindhoven gaat door middel van design en technologie een programma ontwikkelen dat geschikt is voor een breed publiek en door kan gaan met de maatregelen die op dat moment zullen gelden.

Afgelopen jaar werd Koningsdag afgelast. Toen zou de koning met zijn familie Maastricht bezoeken. Toen de coronapandemie dit verhinderde, werd Koningsdag vanuit paleis Huis ten Bosch gevierd met online activiteiten.

De Eindhovense burgemeester John Jorritsma heeft in ieder geval al zin in het nationale feest. "We maken een mooi programma over toekomst, hoop, design en technologie”, schrijft hij op Twitter.

Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalWillem-Alexander Claus George Ferdinand
Willem-Alexander Claus George Ferdinand

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.