Navigatie overslaan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Prins Charles in quarantaine na avondje uit

10 februari 2022 · 13:54

Update: 28 november 2024 · 16:59

Pech voor prins Charles! Hij is opnieuw besmet geraakt met het coronavirus. De Britse troonopvolger is donderdagochtend positief getest, heeft Clarence House bekendgemaakt.

Voor Charles is het al de tweede keer dat hij corona heeft. In maart 2020 behoorde hij tot een van de eersten die positief testte. Hij had destijds "milde symptomen" maar kon vanuit huis nog wel doorwerken. Charles zit momenteel in zelfisolatie. Zijn geplande bezoek aan Winchester gaat niet door. Het paleis wil het bezoek later alsnog inplannen.

De prins is eerder deze week nog in het bijzijn van zijn moeder koningin Elizabeth (95) geweest. Zij heeft geen symptomen, melden Britse media, maar de situatie wordt goed in de gaten gehouden. Charles en Elizabeth zouden elkaar dinsdag hebben gezien, twee dagen voor Charles' positieve testuitslag. Buckingham Palace wil geen uitspraken doen over de gezondheid van de koningin.

Woensdagavond was de prins van Wales samen met zijn vrouw Camilla nog op een gala van British Asian Trust in het British Museum in Londen. Daar schudde hij ook diverse handen. 

Bekijk hier de foto's van gisteravond

Bron: ANP

Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalCharles Philip Arthur George
Charles Philip Arthur George

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.