Op de buis: documentaire 'Prince, Son and Heir: Charles at 70'
1 augustus 2020 · 09:10
Update: 2 juni 2025 · 09:57
Zaterdag zendt Blauw Bloed de documentaire 'Prince, Son and Heir: Charles at 70' uit. Voor deze documentaire ter ere van de zeventigste verjaardag van prins Charles heeft filmmaker John Bridcut twaalf maanden exclusieve toegang tot de prins gehad, zowel op het werk als achter de schermen, in binnen- en buitenland. Aan het woord komen onder anderen zijn echtgenote Camilla en zijn zonen William en Harry.
Toen de prins van Wales op 14 november 2018 zeventig jaar werd, was hij al meer dan vijftig jaar betrokken bij publieke aangelegenheden. Zo zet hij zich al jaren in tegen de opwarming van de aarde, maar ook creëert hij - met verschillende liefdadigheidsprojecten - kansen voor jongeren.
'Prince, Son and Heir: Charles at 70' is een onthullend en intiem portret van de langstzittende erfgenaam van de troon, die het gevoel heeft dat hij nog veel meer te doen heeft.
Kijk zaterdag 1 augustus om 19:40 uur op NPO 2. De documentaire is tot 7 dagen na uitzending online te bekijken in Nederland.
Quiz
Denk jij al een en ander te weten over prins Charles? Speel dan nu de quiz!
Meest gelezen
- Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
Derde dinsdag van september
Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
- Hoe hecht is (en was) de band tussen Willem-Alexander en zijn broers?
Hoe hecht is (en was) de band tussen Willem-Alexander en zijn broers?
Lees ook
- Britse royals verwelkomen president Trump in Windsor
Staatsbezoek 🇬🇧-🇺🇸
Britse royals verwelkomen president Trump in Windsor
- Dít vertellen prinses Märtha Louise en Durek Verrett over de Noorse royals in hun documentaire
Rebel Royals
Dít vertellen prinses Märtha Louise en Durek Verrett over de Noorse royals in hun documentaire
- Veel Britse royals aanwezig bij uitvaart hertogin van Kent
Rouw
Veel Britse royals aanwezig bij uitvaart hertogin van Kent