Overzicht: Máxima in Natan bij streekbezoeken
13 juni 2016 · 15:24
Update: 27 mei 2025 · 17:54
Koning Willem-Alexander en koningin Máxima brachten maandag een streekbezoek aan Friesland. De koningin straalde in een outfit van modehuis Natan met een hoed van ontwerpster Fabienne Delvigne. Niet echt een opvallende keuze. De koningin draagt vaak jurken en rokken van Natan en zeker bij streekbezoeken.
In februari bezocht het koningspaar West-Brabant. De koningin droeg een bekende japon van modehuis Natan met een hoed van ontwerpster Fabienne Delvigne.
Voor het streekbezoek aan de Kop van Noord-Holland in september 2014 koos Máxima voor wat meer kleur. Modejournaliste Josine Droogendijk merkte op dat het opnieuw ging om een japon van Natan en hoed van Fabienne Delvigne.
In februari van vorig jaar bezocht het koningspaar de Groningse en Drentse Veenkoloniën. Koningin Máxima droeg een bekende japon die we ook al eens zagen bij de Belgische koningin Mathilde. En ja, opnieuw van Natan met hoed van Fabienne Delvigne.
Tijdens het bezoek aan Zeeuws-Vlaanderen straalt de koningin in een gele rok met top van Natan en en grote hoed van, opnieuw, Fabienne Delvigne.
In oktober 2015 doorbreekt Máxima het patroon. Bij het streekbezoek aan de voormalig mijnstreek van Limburg kiest ze voor een japon van Dolce & Gabbana. Even iets anders!
Bron: ANP / www.modekoninginmaxima.nl
In mei 2014 bezocht het koningspaar de Achterhoek. De koningin verscheen in een rok en top van modehuis Natan.
Meest gelezen
- Prins Gabriël zou volgens een Belgisch decreet niet mogen trouwen met prinses Amalia
Prins Gabriël zou volgens een Belgisch decreet niet mogen trouwen met prinses Amalia
- Verrassing! Prinses Amalia woont NAVO-top diner bij met koningspaar
Verrassing! Prinses Amalia woont NAVO-top diner bij met koningspaar
- Koningin Máxima geeft partners wereldleiders NAVO-top rondleiding door Rotterdam
Koningin Máxima geeft partners wereldleiders NAVO-top rondleiding door Rotterdam
Lees ook
- Deze royals slaan graag een balletje op de tennisbaan
Deze royals slaan graag een balletje op de tennisbaan
- Selfies, high fives en serieuze gesprekken: koning Willem-Alexander bezoekt Oude Pekela
Selfies, high fives en serieuze gesprekken: koning Willem-Alexander bezoekt Oude Pekela
- Catherine openhartig over herstel na kanker: "Het is heel, heel moeilijk"
Catherine openhartig over herstel na kanker: "Het is heel, heel moeilijk"