
Paul McCartney had een oogje op Elizabeth
30 oktober 2021 · 16:52| Leestijd:2 min
Update: 5 juni 2025 · 12:28
Paul McCartney had in zijn jonge jaren een oogje op koningin Elizabeth. De 79-jarige voormalige Beatle onthult dat in zijn nieuwste boek The Lyrics.
"Ze was een knappe vrouw, een beetje als een filmster uit Hollywood", vertelt McCartney in het boek. "Ik denk dat een deel van het geheim achter haar populariteit, althans voor mijn generatie, was dat ze nogal een babe was... Op onze jongensachtige manieren vonden we haar nogal leuk."
De gitarist en zanger van The Beatles herinnert zich ook nog het moment dat hij met de band een lied had gespeeld voor de nu 95-jarige vorstin, maar ze geen hoogte konden krijgen van wat ze er nou van vond. "Ze had er niet veel over te zeggen. Ja, ik weet niet hoe ik het moet zeggen, maar ze zei gewoon niet veel."
Inmiddels hebben de zanger en de koningin elkaar vaker ontmoet. Onder meer in 1965 toen McCartney en de andere Beatles door de koningin op Buckingham Palace werden geëerd voor hun werk. In 1997 heeft ze McCartney geridderd waardoor hij de titel Sir mag voeren.
Bron: ANP
Meest gelezen
- Koningin Mathilde en haar dochters stralen bij kerstconcert, maar het gezin is niet compleet
België 🇧🇪
Koningin Mathilde en haar dochters stralen bij kerstconcert, maar het gezin is niet compleet
- Kerst met de Oranjes: je kunt de koninklijke familie zomaar tegenkomen in de kerk
Kerst 🎄
Kerst met de Oranjes: je kunt de koninklijke familie zomaar tegenkomen in de kerk
- Kerst met de royals en het staatsbezoek uit Finland
Dit zie je in de uitzending 📺
Kerst met de royals en het staatsbezoek uit Finland
Lees ook
- Dit waren volgens jullie de hoogtepunten van het afgelopen jaar
Oud en nieuw 🎆
Dit waren volgens jullie de hoogtepunten van het afgelopen jaar
- Wie was Marie-José, de laatste koningin van Italië?
Historie
Wie was Marie-José, de laatste koningin van Italië?
- Op een rij: álle outfits van prinses Amalia van 2025
Mode 👗
Op een rij: álle outfits van prinses Amalia van 2025





