
Prins Charles lanceert eigen biologische gin
3 november 2020 · 09:43| Leestijd:2 min
Update: 5 juni 2025 · 09:52
Prins Charles heeft zijn eigen biologische gin gelanceerd. De kruiden in het drankje, waarvan de opbrengst naar zijn eigen goede doel gaat, komen uit de tuin van de Britse troonopvolger.
Charles is samen met een ginexpert door zijn tuin in Gloucestershire gewandeld om inspiratie op te doen. Daar plukten ze onder meer tijm en rozemarijn en ook de graan werd geoogst bij de prins, meldt warenhuis Fortnum & Mason dat de drank verkoopt.
Nadat de ingrediënten waren gekozen, zijn er een aantal proefmonsters gemaakt. Charles heeft na een uitgebreide proeftest zelf het eindproduct gekozen. De Highgrove Gin is te koop voor bijna 40 pond per fles.
Eigen tuin
De prins verkoopt vaker producten uit eigen tuin voor zijn liefdadigheidsorganisatie. Zo ook honing en appelsap.
Ook koningin Elizabeth lanceerde dit jaar een eigen gin voor het goede doel. Voor de Buckingham Palace gin werd ook uit haar tuin geplukt.
Bron: ANP
Meest gelezen
- Koningin Máxima pakt voor de laatste keer uit in Suriname en doet dat op een speciale manier
Staatsbezoek Suriname 🇸🇷
Koningin Máxima pakt voor de laatste keer uit in Suriname en doet dat op een speciale manier
- Terugblik staatsbezoek aan Suriname en het hoogtepunt van een koninklijk huwelijk: de balkonscène
Dit zie je in de uitzending 📺
Terugblik staatsbezoek aan Suriname en het hoogtepunt van een koninklijk huwelijk: de balkonscène
- Video: koningin Máxima's VN-reis naar Indonesië
VN-reis 🇺🇳
Video: koningin Máxima's VN-reis naar Indonesië
Lees ook
- Pracht en praal tijdens uitreiking Nobelprijzen in Zweden
Zweden 🇸🇪
Pracht en praal tijdens uitreiking Nobelprijzen in Zweden
- Prinses Ingrid Alexandra voor 't eerst bij uitreiking Nobelprijs voor de Vrede in Oslo
Noorwegen 🇳🇴
Prinses Ingrid Alexandra voor 't eerst bij uitreiking Nobelprijs voor de Vrede in Oslo
- Dubbelzien: prinses Gabriella lijkt als twee druppels water op haar moeder Charlène op nieuwe foto
Monaco 🇲🇨
Dubbelzien: prinses Gabriella lijkt als twee druppels water op haar moeder Charlène op nieuwe foto





