Navigatie overslaan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

NPO Start
Prins Harry.

Zien! Prins Harry op bezoek bij Max Verstappen

23 oktober 2023 · 13:00

Update: 23 oktober 2023 · 15:31

Prins Harry was zondag in Texas voor de Grand Prix van de Verenigde Staten. De Britse prins woonde de Formule 1-race bij en nam eerder op de dag een kijkje achter de schermen van het circuit. Ook dook hij nog even de garage van Max Verstappen in.

Daar maakte Harry onder meer een praatje met Christian Horner, de teambaas van Red Bull Racing. De prins bracht ook een bezoek aan de garage van het team van Mercedes en sprak er met de Britse coureur George Russell. 

Harry is groot liefhebber van de autosport en vaker bij races aanwezig. 

Prins Harry ziet hoe Max Verstappen zich klaarmaakt voor de Grand Prix van de Verenigde Staten in Austin.
instagram

De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.

Toestemmingen aanpassen
Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalHenry Charles Albert David
Henry Charles Albert David

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.