
Prins William bezocht voor kerst stiekem daklozen
6 januari 2021 · 09:20| Leestijd:1 min
Update: 5 juni 2025 · 10:23
Prins William heeft in de periode voor kerst drie keer daklozen bezocht van opvangorganisatie The Passage. Op een foto die onder meer People dinsdag publiceerde, is te zien hoe de Britse prins met een mondkapje op voedingsmiddelen in een papieren zak stopt.
William is beschermheer van de organisatie. Hij werd in 1993 door zijn moeder, prinses Diana, voor het eerst meegenomen naar een bijeenkomst van The Passage.
De 38-jarige zoon van prins Charles sprak tijdens zijn bezoek met bewoners van de opvang over hun ervaringen tijdens de corona-epidemie. Ook hielp hij vrijwilligers met koken en het uitdelen van maaltijden aan bezoekers die hadden aangeklopt voor hulp.
Veel daklozen hebben het zwaar tijdens de coronalockdowns. In totaal hebben vrijwilligersorganisaties al meer dan 70.000 gratis maaltijden uitgedeeld aan deze groep.
Bron: ANP
Meest gelezen
- Koningin Mathilde en haar dochters stralen bij kerstconcert, maar het gezin is niet compleet
België 🇧🇪
Koningin Mathilde en haar dochters stralen bij kerstconcert, maar het gezin is niet compleet
- Kerst met de Oranjes: je kunt de koninklijke familie zomaar tegenkomen in de kerk
Kerst 🎄
Kerst met de Oranjes: je kunt de koninklijke familie zomaar tegenkomen in de kerk
- Kerst met de royals en het staatsbezoek uit Finland
Dit zie je in de uitzending 📺
Kerst met de royals en het staatsbezoek uit Finland
Lees ook
- Wat is jouw kerstwens voor koning Willem-Alexander?
Kerst 🎄
Wat is jouw kerstwens voor koning Willem-Alexander?
- Diamanten bloemen met Braziliaanse roots: waarom de Braganza Tiara van koningin Silvia zo speciaal is
Juwelen 💎
Diamanten bloemen met Braziliaanse roots: waarom de Braganza Tiara van koningin Silvia zo speciaal is
- Wil je zien: prinses Estelle en prins Oscar bereiden het kerstdiner op het paleis
Kerst 🎄
Wil je zien: prinses Estelle en prins Oscar bereiden het kerstdiner op het paleis





