
Prinses Charlène steelt de show in sprookjesachtige jurk tijdens gala Monaco
14 juli 2025 · 11:00| Leestijd:2 min
Update: 14 juli 2025 · 11:23
Afgelopen zaterdag was het in Monaco tijd voor het jaarlijkse Rode Kruis-gala. Tijdens dit benefietgala werd geld opgehaald voor het Rode Kruis in het vorstendom en de Monegaskische royals waren ook dit jaar van de partij. Veel aandacht ging uit naar de sprookjesachtige jurk van prinses Charlène.
Prinses Charlène ziet er vaak uit om door een ringetje te halen. Tijdens rode loper events verschijnt de vrouw van prins Albert vaak in nieuwe galajurken en zaterdag was daar geen uitzondering op.
- Lekker kijken: 12x de mooiste galajurken van prinses Charlène
Lekker kijken: 12x de mooiste galajurken van prinses Charlène
Assepoester ben jij dat?
De 47-jarige prinses liet haar oog vallen op een lichtblauwe galajurk van Elie Saab. De capemouwen en draperie op de rug geven de jurk een sprookjesachtige look. Alsof Charlène zo uit de films over Assepoester is gestapt. Haar zilveren muiltjes van Gianvito Rossi heeft ze in ieder geval niet verloren.
Lees verder onder de foto's.
Monegaskische royals
Naast prins Albert en prinses Charlène waren er nog meer bekende gezichten. De 26-jarige dochter van prinses Stéphanie, Camille Gottlieb, was er ook bij. Zij droeg een jurk die is geïnspireerd op een zwart-witte galajurk van haar overleden grootmoeder, prinses Grace. Ook haar halfbroer Louis Ducruet en zijn vrouw Marie woonden het gala bij.
Beeld: ANP
Meest gelezen
- Koningin Mathilde en haar dochters stralen bij kerstconcert, maar het gezin is niet compleet
België 🇧🇪
Koningin Mathilde en haar dochters stralen bij kerstconcert, maar het gezin is niet compleet
- Noorse kroonprinses Mette-Marit zal een longtransplantatie nodig hebben
Noorwegen 🇳🇴
Noorse kroonprinses Mette-Marit zal een longtransplantatie nodig hebben
- Schitterende royals: de glitterlooks van koninginnen en prinsessen
Mode 👗
Schitterende royals: de glitterlooks van koninginnen en prinsessen
Lees ook
- Waarom prinses Mabel al jaren strijdt tegen kindhuwelijken: 'Het leven is kostbaar, je moet er dus iets mee doen'
Kefah en de wijzen
Waarom prinses Mabel al jaren strijdt tegen kindhuwelijken: 'Het leven is kostbaar, je moet er dus iets mee doen'
- Lekker kijken: het jaar 2025 van de Oranjes in beeld
Oud en nieuw 🎆
Lekker kijken: het jaar 2025 van de Oranjes in beeld
- Het verhaal van Joséphine de Beauharnais, de eerste echtgenote van Napoleon Bonaparte
Historie
Het verhaal van Joséphine de Beauharnais, de eerste echtgenote van Napoleon Bonaparte








