Prinses Isabella kan uitzien naar bijzondere dag
7 maart 2022 · 14:18
Update: 27 mei 2025 · 18:02
Het Deense hof heeft maandag bekendgemaakt dat de confirmatie van prinses Isabella, de oudste kleindochter van koningin Margrethe, eind april zal plaatsvinden.
Op zaterdag 30 april, negen dagen na haar vijftiende verjaardag, zal Isabella bevestigd worden als lid van de Deense Volkskerk.
De plechtigheid wordt geleid door bisschop Henrik Wigh-Poulsen en vindt plaats in de kapel van paleis Fredensborg, de plek waar ook haar oma, haar vader kroonprins Frederik en broer prins Christian werden geconfirmeerd. Op 1 juli 2007 werd prinses Isabella gedoopt in de kapel.
De viering vindt plaats in besloten kring met familie en vrienden. Isabella is het tweede kind van kroonprins Frederik en kroonprinses Mary. De confirmatie van haar broer prins Christian (16) vond vorig jaar mei plaats. Deze werd vanwege de coronacrisis meerdere keren uitgesteld.
Meest gelezen
- Foto-overzicht: prins Bernhard en prinses Annette vieren zilveren huwelijksjubileum
Foto-overzicht: prins Bernhard en prinses Annette vieren zilveren huwelijksjubileum
- Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
Lees ook
- De geliefde look van Catherine: 5x de mooiste capejurken
Mode
De geliefde look van Catherine: 5x de mooiste capejurken
- Iedereen heeft het over dít detail van de nieuwe familiefoto van de Oranjes
Iedereen heeft het over dít detail van de nieuwe familiefoto van de Oranjes
- Terug in de tijd: prins Claus loopt de Nijmeegse Vierdaagse
Terug in de tijd: prins Claus loopt de Nijmeegse Vierdaagse