Navigatie overslaan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Prinses Leonor van Spanje viert achtste verjaardag

31 oktober 2013 · 11:28

Update: 27 mei 2025 · 18:05

De Spaanse toekomstige koningin Prinses Leonor viert donderdag haar achtste verjaardag.

De oudste dochter van prins Felipe en prinses Letizia bereidt zich voor op haar rol als toekomstig monarch door het leren van verschillende vreemde talen. Zo spreekt ze Engels met haar oma koningin Sofia en met haar Engelse nanny. Bovendien leert ze ook Mandarijn, de meest gesproken taal ter wereld. Bron: ANP

Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalLeonor de Borbón y Ortiz
Leonor de Borbón y Ortiz

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.