Emotioneel moment voor prinses Mabel
25 februari 2024 · 08:00
Update: 28 november 2024 · 13:37
Een bruiloft wordt door velen gezien als 'de mooiste dag van je leven'. Hoe bijzonder is het dan om je trouwjurk twintig jaar later terug te zien op een tentoonstelling. Prinses Mabel weet daar alles van. Het weerzien met haar trouwjapon riep dan ook de nodige emoties op. Bekijk de beelden!
Op 24 april a.s. is het alweer twintig jaar geleden dat prins Friso en prinses Mabel elkaar het jawoord gaven in de Oude Kerk in Delft. Op de huwelijksdag droeg Mabel een bruidsjurk met een sleep van maar liefst drie meter lang. Er is ook nog een ander detail waardoor de japon nog niet vergeten zal zijn, het ontwerp is namelijk bezaaid met strikken. Een kenmerkende keuze van prinses Mabel, die wel vaker gekleed gaat in opvallende kledingstukken.
Lees verder onder de foto.
Tentoonstelling in München
De trouwjurk van prinses Mabel werd ontworpen door Viktor & Rolf. Mabel heeft goed contact met het ontwerpersduo en wilde haar japon dan ook graag uitlenen voor een expositie. Zelf was ze ook van de partij om een kijkje te nemen op de tentoonstelling in München. Mabel vertelde dat ze het 'fantastisch' vond om de jurk te zien maar werd er ook emotioneel van.
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Foto: ANP

Meest gelezen
- Alles over de jarige koningin Jetsun Pema van Bhutan
Alles over de jarige koningin Jetsun Pema van Bhutan
- Gravin Leonore 19 jaar! Wie is de jongste dochter van prins Constantijn en prinses Laurentien?
Gravin Leonore 19 jaar! Wie is de jongste dochter van prins Constantijn en prinses Laurentien?
- Wauw! Koningin Máxima draagt kroningsjurk tijdens eerste dag staatsbezoek
Staatsbezoek
Wauw! Koningin Máxima draagt kroningsjurk tijdens eerste dag staatsbezoek
Lees ook
- Prins Louis kan niet stoppen met zwaaien tijdens Trooping the Colour
Prins Louis kan niet stoppen met zwaaien tijdens Trooping the Colour
- Als twee druppels water: Catherine en Charlotte matchen tijdens Trooping the Colour
Als twee druppels water: Catherine en Charlotte matchen tijdens Trooping the Colour
- Zien: Britse royals vieren Trooping the Colour in Londen
Zien: Britse royals vieren Trooping the Colour in Londen