Prinses Madeleine gaat in Zweden bevallen
7 februari 2018 · 18:46
Update: 31 maart 2022 · 07:58
Prinses Madeleine komt naar Zweden om te bevallen van haar derde kind. Prinses Madeleine en haar man Christopher O'Neill, die in Londen wonen, hebben besloten dat hun derde kind in Zweden wordt geboren. De prinses komt daarom half februari naar 'huis'. Ze verwacht het kindje in maart.
De jongste dochter van koning Carl Gustaf en koningin Silvia en haar man hebben al een dochter en een zoon. Prinses Leonore werd in februari 2014 geboren in New York en is nu drie jaar oud. Prins Nicolas, achtste in lijn van troonopvolging, kwam in juni 2015 ter wereld in het ziekenhuis van Danderyd, ten noorden van Stockholm.
Mogelijk om kritiek van de Zweedse belastingbetalers voor te zijn, laat het hof weten dat Madeleine in Zweden gebruik zal maken van particuliere zorg.
Bron: ANP
Meest gelezen
- Zien: prins Constantijn reikt de World Press Photo 2025 uit
Zien: prins Constantijn reikt de World Press Photo 2025 uit
- Zien: koningin Máxima in Rome voor inauguratie paus Leo XIV
Zien: koningin Máxima in Rome voor inauguratie paus Leo XIV
- Prins Jacques en prinses Gabriella doen hun eerste communie
Prins Jacques en prinses Gabriella doen hun eerste communie
Lees ook
- Nieuwe foto’s: prinses Ariane rondt haar examens af in Italië
Nieuwe foto’s: prinses Ariane rondt haar examens af in Italië
- Het drama van Mayerling: kroonprins Rudolf stierf samen met zijn maîtresse
Het drama van Mayerling: kroonprins Rudolf stierf samen met zijn maîtresse
- Dit zei prins Harry toen Meghan op hun bruiloft naar het altaar liep
Dit zei prins Harry toen Meghan op hun bruiloft naar het altaar liep